Відомий український ведучий Олександр Педан вступає до університету

Надіслав: Margarita , дата: вт, 04/09/2024 - 06:00
Олександр Педан

Олександр Педан також розповів, ким працює його дружина після зміни роду діяльності.

Український телеведучий, капітан шоу "Я люблю Україну" Олександр Педан приголомшив зізнанням про вступ до університету. повідомляє tsn.ua.

Так, зірка вже має економічну освіту, проте у свої 42 роки наважився взятися за ще один напрям і податися до університету здобувати знання у галузі державного управління. Цікаво, що таку ідею радо підтримала дружина Олександра, Інна Педан, яка теж вступатиме з ним до одного ВНЗ.

"Це буде про те, як я ще можу монетизувати свою популярність з користю для держави. Державні органи управління, громадські організації... Дружина мені каже: "Ти що, крадеш мою мрію, це ти будеш вчитися в тому виші?". Хочемо вступати в один і той самий університет. І це так круто", - розповів Олександр в програмі "Ближче до зірок".

скрин

Ба більше, за словами ведучого, його дружина вже змінила свій рід діяльності. Зокрема, Інна Педан після 10 років викладання англійської мови для дітей здобула освіту сексолога й відкрила власну школу. Втім, вона не зупинилася на досягнутому й продовжує безперервно навчатися:

"Вона вивчилася на сексолога й зараз вчиться на психоаналітика, щоб нести в маси важливість статевого виховання дітей. Вона відкрила школу статевого виховання, де навчає діток. Я дуже щасливий і пишаюся моєю дружиною", - зізнався знаменитість.