Черлідерка з Кам’янського у складі збірної України стала четвертою на чемпіонаті світу

Надіслав: ilona , дата: пт, 04/26/2024 - 10:53
в

24 квітня фристайл-дует збірної команди України з черліденгу виступив на Чемпіонаті світу в американському Орландо.

Український фристайл дует Анастасія Малошенко та Єлизавета Тимофєєва, вихованка кам’янської школи черліденгу “Прометей”, посів високе 4 місце у фіналі чемпіонату світу.

Вітаємо всю черліденговому родину України, тренера-хореографа Крістіну Юхімчак, особистих тренерів спортсменок Наталю Блажко та Олену Козинець, президента Федерації Юрія Крикуна та першого віце-президента Федерації Ганну Андрієнко з цим високим результатом.

Зауважимо, що українки показали кращий результат серед всіх європейських дуетів. Представниці Словенії фінішували на 6 місці, греки на 8 позиції, а австрійки залишилися на 10 місті.

Представниці Угорщини, Польші, Швейцарії, Чехії, Італії, Швеції та Болгарії до фіналу не потрапили, зайнявши місця у другій та третій десятці.

Наприкінці червня у норвезькому Осло представники Європи розіграють єдину путівку на Всесвітні ігри, що пройдуть в китайському Ченду в серпні 2025 року – цю путівку отримають чемпіонки Європи в змаганнях фристайл дуетів.

А попереду в українок Кубок Міжнародного черліденгового союзу, що стартує в Орландо 28 квітня. На цих змаганнях виступлять два українських дуети: Анастасія Малошенко – Єлизавета Тимофєєва та Катерина Карпова – Аріна Мораренко.