Дніпрянка Ярослава Магучіх — чемпіонка світу з легкої атлетики

Надіслав: ilona , дата: пн, 08/28/2023 - 09:26
магучіх

21-річна спортсменка з Дніпра виграла фінал зі стрибків у висоту на світовій першості в угорському Будапешті, який завершився 27 серпня.

Українка єдина з учасниць фіналу взяла висоту 2.01 м. В боротьбі за золоту нагороду Ярослава обійшла двох представниць Австралії, які завершили змагання на позначці 1.99 м. Елеанор Паттерсон Паттерсон, завдяки перевазі за спробами, стала срібною призеркою, Нікола Оліслагерс — бронзовою.
Магучіх також виконала олімпійський норматив на Ігри в Парижі-2024 (1.97 м).

Ярослава принесла збірній України перше за останні 10 років «золото» мундіалю в усіх легкоатлетичних дисциплінах і сама вперше в кар'єрі піднялася на найвищу сходинку світового п’єдесталу. До цього наша бронзова призерка Олімпійських ігор-2020 двічі здобувала «срібло» чемпіонатів світу на стадіонах і є чинною чемпіонкою світу у приміщенні.