КаметСталь

Военная амуниция для металлургов Каменского

Опубликовано slavkin - пт, 05/20/2022 - 07:30

Об объемах помощи призванным на фронт работникам сообщили на Каметстали.
«Сталь, яка рятує життя. Мобілізовані до лав ЗСУ металурги Каметсталь отримали від Метінвесту вже більше 350 бронежилетів та понад 300 шоломів. 
«Допомога українським захисникам - пріоритет для нашої компанії. Нова амуніція захищатиме їх від куль та уламків. Забезпечення засобами захисту йде кожен день, як на національному рівні - напряму до ЗСУ, так і у нас для співробітників.», - повідомив генеральний директор Каметсталь Дмитро Липпа.

Металлурги Каменского получили бронежилеты и каски

Опубликовано slavkin - сб, 05/14/2022 - 06:42

Об этом сообщили на Каметстали.
«Сталева допомога захисникам України на фронті. Каметсталь отримала від Групи Метінвест ще 130 бронежилетів 4-го класу захисту та понад 500 шоломів для працівників підприємства, мобілізованих до лав ЗСУ. Раніше військові отримали від комбінату 300 бронежилетів. 

Волонтеры Каметстали просят помощи

Опубликовано slavkin - пт, 05/13/2022 - 06:34

Об этом сообщили на предприятии.
«Волонтери Метінвесту демонструють невтомність у бажанні допомогти. Щодня вони продовжують збирати гуманітарну допомогу для тих, хто потребує підтримки. На сьогодні зібрано вже понад 90 тонн одягу, взуття, ковдр та подушок, іграшок для малечі та інших речей першої необхідності. 

В Каменском побывал гендиректор Метинвеста

Опубликовано slavkin - пт, 05/06/2022 - 07:30

Об этом сообщили на Каметстали.
«З робочим візитом металургійний комбінат Каметсталь відвідав генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.
Зараз на підприємстві працюють дві доменні, третя перебуває на плановому ремонті. Агломераційний, конвертерний, прокатний цехи працюють з максимальною потужністю. Коксохімічний майданчик стабільно виробляє продукцію. До забезпечення безперервної роботи виробничого ланцюга залучено приблизно десять тисяч співробітників.

«Каметсталь» останавливает домну № 12 на капремонт

Опубликовано slavkin - чт, 05/05/2022 - 08:26

“Каметcталь” горно-металлургической группы “Метинвест”, созданный на мощностях Днепровского металлургического комбината (ДМК, Каменское Днепропетровской обл.), продолжает работу с полной загрузкой мощностей, останавливает одну из трех доменных печей на капитальный ремонт.

«Каметсталь» выручает предприятие Ахметова-Коломойского

Опубликовано slavkin - чт, 05/05/2022 - 07:58

Криворожский железорудный комбинат (КЖРК) из-за войны практически потерял рынки сбыта продукции. Об этом заявил Сергей Барабанов, директор по персоналу предприятия в интервью корпоративному сайту.
По его словам, АО “Кривбасжелезрудком” работает в точке выживания. Ранее основными потребителями руды с содержанием железа 56-57% производства комбината были украинские предприятия донецкого региона, которые сейчас физически уничтожены.

В Каменском создается Центр для переселенцев

Опубликовано slavkin - чт, 05/05/2022 - 06:23

Об этом сообщили на Каметстали.
«У Кам’янському працюватиме Центр реабілітації та реінтеграції переселенців.
Група Метінвест ухвалила рішення створити у Кам’янському HUB підтримки для співробітників компанії та їх родин, які були вимушені покинути свої домівки. 
Каметсталь вже прийняла понад 500 біженців, розмістивши їх на облаштованих соціальних об’єктах підприємства, щодня їх кількість зростає.

На “Каметсталі” проводять ремонт у доменному цеху: можливий гучний шум

Опубликовано bugaev - ср, 05/04/2022 - 11:40

“Каметсталь” повідомляє, що на підприємстві проводять запланований капітальний ремонт у доменному цеху.

“Ви можете почути гучний шум з боку заводу – підприємства «Каметсталь» (колишній ДМК). Це пов’язано із початком запланованого капітального ремонту у доменному цеху.

З 4 травня будуть проводитися технологічні роботи на доменній печі, під час яких можливе посилення шумового фону –  в період з 19:00 4 травня до 7:00 5 травня.
Це необхідно для подальшого безпечного виконання ремонтних робіт.

На Каместали приняли на работу более 200 переселенцев

Опубликовано slavkin - вт, 05/03/2022 - 05:43

Об этом сообщили на предприятии.
«В наш непростий час створення робочих місць є дуже важливим, це дозволяє людям відчути свою необхідність, відволіктися від пережитого, розпочати облаштовувати на новому місці свій побут.