До уваги кам’янчан: театр ім. Лесі Українки запрошує шанувальників танго на музичний вечір «АСТОР П’ЯЦЦОЛЛА. ТАНГО ПРИСТРАСТІ»

Опубликовано slavkin - вт, 09/20/2022 - 17:09
театр

24 вересня р 17:00 у Камерній залі Нової сцени театру відбудеться музичний вечір, присвячений музиці геніального аргентинського композитора Астора П’яццолли, відомого на батьківщині як «Великий Астор» («El Gran Ástor»).
Лише за останні 10 років свого життя композитор написав понад 300 танго та 50 мелодій до кінофільмів. При цьому Астор П'яццолла - один із небагатьох композиторів, що зміг записати й виконати на концертах майже всі свої твори. Новаторством Астора П'яццолли вважається винайдення «нового танго» (ісп. nuevo tango), що відрізняється від традиційного включенням елементів джазу, використанням багатшої гармонії, дисонансів та контрапункту, а також складніших музичних форм.
Творча діяльність композитора відзначена численними престижними нагородами. Так в Італії журі премії критиків одностайно нагородило П'яццоллу Першою Премією за Найкращий диск інструментальної музики, відзначивши у своєму рішенні: «За сміливість композицій і за разючу творчість у створенні аранжувань, що надають танго нового звучання». У лютому 1993 року в Лос-Анджелесі Астор П'яццолла був номінований на премію Греммі 1992 року за твір Oblivion в категорії «Найкраща інструментальна композиція». Також у 1986 році він отримав премію «Сезар» за найкращу музику до фільму «Танго, Гардель у вигнанні».