Понад тисяча родин переселенців та кам’янчан отримають гуманітарні продуктові набори

Опубликовано slavkin - пт, 07/15/2022 - 13:32
фрк

 «ФОНД РОЗВИТКУ КАМ’ЯНСЬКОГО» отримав черговий транш гуманітарної допомоги від благодійного фонду ADRA, який співпрацює із Всесвітньою продовольчою програмою ООН, повідомляє прес-служба ФРК.
У середу, 13 липня на склад Фонду відвантажили 1024 продуктові набори.  У кожному - крупи, макаронні вироби, олія та консерви.Допомогу отримають родини переселенців, які наразі проживають в Кам’янському. А також сім’ї містян, що виховують дітей з інвалідністю. 
«Продовжуємо системну співпрацю з нашими колегами. І цей процес дає результати. Цього разу понад тисяча родин отримають допомогу. Вдячні нашим партнерам з фонду ADRAза нарощування об’ємів гуманітарних вантажів. У Кам’янському знайшли прихисток понад 14 тисяч переселенців з регіонів, де тривають бойові дії. Також маємо можливість підтримувати родини наших містян, що опиняються у скруті», - зазначив керівник «ФОНДУ РОЗВИТКУ КАМ'ЯНСЬКОГО» Максим Чехута.
Він також подякував міському голові Андрію Білоусову, очільнику міської екологічної комісії Олександру Лукашову та депутату міськради Наталії Шкуренко за сприяння у вирішенні логістичних питань.
З 14 липня Фонд розпочав видачу гуманітарних продуктових наборів. Точка роздачі знаходиться за адресою: вул. Курська, 35 (адміністративна будівля Центрального парку). Графік роботи – з понеділка по п’ятницю, 10:00-16:00 (перерва з 12:30 до 13:30).
Для отримання продуктового набор необхідно мати з собою:
- паспорт та довідку внутрішньо переміщеної особи. 
- для родин, які виховують дітей з інвалідністю – свідоцтво про народження та документи, що підтверджують інвалідність дитини. 
Місцеві підприємці МиколаКучук та Павло Герасименко проявили небайдужість та безкоштовно встановили 500-літрову ємність з питною водою для громадян, що приходять отримувати допомогу. Адже черги та спека – несумісні.
Довідково. «ФОНД РОЗВИТКУ КАМ'ЯНСЬКОГО» надає допомогу та підтримує військовослужбовців, бійців територіальної оборони, переселенців  та родини, що через війну опинились у складних життєвих умовах.
Існує постійна потреба у продуктах харчування тривалого зберігання та засобах гігієни.  Небайдужі мешканці м. Кам’янське можуть поповнити гуманітарний резерв Фонду за адресою: пр. Шевченка, 14.
Допомогу приймають з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 17:00.
Також діяльність «Фонду розвитку Кам’янського» можна підтримати фінансово (UAH, USD, EUR):

UA653223130000026008000050770
ЄДРПОУ 43107823

 Громадська організація "ФОНД РОЗВИТКУ КАМ'ЯНСЬКОГО"
 Призначення платежу: добровільний внесок.