У Кам’янському створять мережу ліцеїв

Опубликовано bugaev - чт, 10/14/2021 - 11:03
лицей

13 жовтня відбулося засідання тимчасової робочої групи з  формування ефективної мережі профільних закладів освіти міста під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександра Чернишова. 

Під час засідання було визначено необхідну кількість та перелік академічних ліцеїв, що функціонуватиме в місті з 2027-2028 навчального року як профільні заклади. За рішенням робочої групи в місті з вересня 2027 року буде створено сім профільних закладів: 2  - в лівобережній частині (ліцей НІТ, гімназія №39), 4 - в центральній частині (технічний ліцей ім.Анатолія Лигуна, гімназія№11, колегіум №16, ліцей№13), 1 ліцей заплановано для мешканців Соцміста (на базі СЗШ№20). 

Робоча група доручила департаменту з гуманітарних питань розробити детальний план  переходу визначених закладів у статус ліцеїв для затвердження на другому засідання у листопаді. В протоколі засідання тимчасової робочої групи також зазначено можливість внесення змін у визначену мережу  ліцеїв залежно від потреби в кількості профільних класів станом на кінець 2026 року.