Юних кам’янчан запрошують до участі у конкурсі дитячої творчості

Опубликовано bugaev - ср, 06/22/2022 - 12:01
конкурс

Музей історії міста Кам’янське запрошує юних кам’янчан до участі у традиційному конкурсі дитячої творчості «Козак Мамай та його пісня». Цьогорічний конкурс стане п’ятнадцятим за рахунком, але кожного року роботи, надані на конкурс, вражають своєю оригінальністю та майстерністю виконання.

Цього року конкурс є особливим, адже через призму дитячого бачення та таланту проходить важка тема сучасної Визвольної війни і боротьби українського народу з агресором. Нині козак Мамай в кожному з нас, адже козак-захисник – це кожен воїн ЗСУ, який обороняє нас від ворога, кожен учасник тероборони, кожен волонтер, який допомагає країні у важкий час. Це тисячі людей, які залишились без своєї домівки, але тримаються думками за наш спільний дім – Україну. Про все це – і козацьке минуле, і наше буремне сьогодні, і надію на переможне завтра – юні художники і майстри можуть розповісти через свої твори.

Роботи на конкурс прийматимуться до 15 серпня. Відкриття виставки «Козак Мамай та його пісня» планується у рамках відзначення Дня Незалежності України.