Член команди політичної партії «Бджола» Андрій Козачок

Опубликовано slavkin - чт, 06/04/2020 - 05:54
Козачек

Політична партія «Бджола» продовжує знайомити кам’янчан з однопартійцями. Своїм поглядом на діяльність партії поділився  один з засновників ГО «Патріот-2015» Андрій Козачок.
«По-перше, партія «Бджола» - це команда, яка дійсно працює, а не просто веде пусті балачки. Мені імпонує патріотичний настрій партії, розуміння того, який героїчний вчинок роблять наші військовослужбовці, захищаючи суверенітет країни. Я не з чуток знаю, скільки турботи, уваги та допомоги надає нашим хлопцям на передовій лідер партії Андрій Білоусов. Як один з засновників ГО «Патріот-2015» знаю, як багато робить команда та її лідер для бійців, волонтерів та членів сімей загиблих. Андрій Білоусов неодноразово був з нами на передовій, тож я абсолютно впевнений, що ця людина щиро вболіває за рідне місто та робить все можливе, щоб Кам’янське було успішним та розвиненим містом, а людям жилося тут комфортно. Я радію, що своїми вміннями та працею можу допомогти команді в добрих справах», - сказав Андрій Козачок.
Автобіографічна довідка: Козачок  Андрій Сергійович. Народився  26 лютого 1986 року  у  місті Дніпродзержинськ. 
В  2001 році закінчив загальноосвітню школу №4, після чого вступив до Дніпродзержинського енергетичного технікуму  на спеціальність «Монтаж та експлуатація електроустаткування та обладнання електростанцій та підстанцій». З відзнакою закінчив технікум у 2005 році  та вступив на заочне відділення Дніпродзержинського технічного університету  на енергетичний факультет  за спеціальністю «Монтаж та експлуатація електроустаткування та обладнання».
Вступив на строкову службу  до лав збройних  сил Україниу 2005 році.
У 2006 році  розпочав свою трудову діяльність за спеціальністю наАТ «ДНІПРОАЗОТ».
В квітні 2014 був мобілізований до лав збройних сил України, брав участь в АТО, обороняв селище Піски Донецької області та селище Водяне. Після  демобілізації оновився на посаді та зайнявся активною громадською  діяльністю. Один із засновників громадської організації « Патріот-2015».
У 2017 році призначений на посаду начальника дільниці  енергетичного управління АТ «ДНІПРОАЗОТ».
У 2019 році одержав другу вищу освіту за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування».
Одружений, має сина.

Новости партнеров