Каменчанин требует «зачистить», «уничтожить», «прекратить» и «нейтрализовать»

Опубликовано slavkin - сб, 09/25/2021 - 10:49
Ярош

Экс-нардеп из Каменского, лидер партии ДИЯ Дмитрий Ярош поделился соображениями, что сегодня надо срочно делать в Украине.
«Декілька актуальних тез
З 1 серпня по 23 вересня на Східному фронті російсько-української війни ми втратили: вбитими - 21, пораненими - 71. Ворог втратив більше, але це не заспокоює… 
Українські Збройні Сили, спецслужби, всі українці мають, нарешті, отримати від влади чіткий орієнтир на знищення ворога; удари, не тільки у відповідь, але й на упередження тощо. Активна оборона на Сході, тактичне просування вперед, нав’язування своєї волі ворогу. 
«Зачистка» тилу. Ліквідація російських агентурних мереж в Україні: знищення кремлівського політичного лобі у Верховній раді — так зване ОПЗЖ, поза парламентом — «мураєвці», «шаріївці» тощо. Припинення діяльності РПЦ в Україні, як одного з головних духовно-моральних чинників агресії ерефіі проти України.
Повна нейтралізація пропагандивних рупорів Кремля: окрім заборонених рішенням РНБО телеканалів, припинення діяльності в Україні інших різноманітних антидержавних каналів, типу Інтер, Наш; сайтів, ютюб і телеграм каналів…
Творення об’єднаного державницького фронту з політичних та громадських організацій, лідерів суспільної думки, моральних авторитетів тощо.
Визначення єдиного кандидата у Президенти на майбутні президентські вибори, творення та прийняття Стратегії розвитку Держави Україна, програми дій, дорожньої карти.
Формування провідної команди, яка здатна, разом із майбутнім Президентом, перетворити Україну на Самостійну і Соборну Державу, в якій всім громадянам буде забезпечено перспективу, свободу, справедливість і добробут.
У нас величезний потенціал, який ми, українці, зобов’язані мобілізувати і використати заради наших дітей, онуків, правнуків.
Не можна допустити, щоб майбутні покоління українців воювали. Перемогти маємо ми — ті, які живуть зараз.
Слава Україні!», - написал Ярош в своем фейсбуке.

Новости партнеров