Киевский мэр объединится с днепровским олигархом?

Опубликовано slavkin - ср, 10/13/2021 - 19:45
Кличко и Коломойский

Мэр Киева Виталий Кличко, который ныне возрождает свою партию УДАР, явно намерен заключить союз с днепровским олигархом Игорем Коломойским. Так считает политолог Владимир Цибулько.
«Кличко здає Удар під контроль Коломойського, чи розраховує на союзництво з Коломойським , як на спосіб захиститися від постійного терору Банкової, адже силовики вже стільки накопичили матеріалів по зловживаннях у Києві, що можуть будь якої миті погубити перспективу Кличка. А все це - результат спроб поділити Київ між Слугою і Ударом, а потім вибори піднесли несподіваний але прогнозований результат - без ЄС в Києві кури не несуться, і каштани не цвітуть. І от новий виток неперебірливого партнерства - у Дніпрі постійні політичні партнери фактично перебрали контроль над обласною організацією Удару. Небезвідомий депутат кількох скликань Святослав Олійник, багаторічний політичний партнер Коломойського, вже поводить себе як лідер місцевого Удару. Про це повідомив нардеп 8 скликання Андрій Денисенко. Ситуація більш ніж дивна для перспективи Удару в Дніпрі, і в країні в цілому. Схоже що Кличко готує на нові парламентські вибори знову київський сценарій, коли вже напередодні самої кампанії все політично активне населення знатиме про певний намір створювати коаліцію саме зі Слугою народу, а не з ЄС чи Батьківщиною. Можливо такий намір обумовлений бажанням підібрати голоси Слуги, котрі на емоціях разок голоснули , і тепер проклинають свій вибір, бо іншого раціонального пояснення цій кадровій затії у Дніпрі немає», - написал Цибулько в социальных сетях
Кадровые решения УДАРа в Днепре прокомментировал экс-нардеп, депутат Днепропетровского облсовета от «Европейской солидарности» Андрей Денисенко.
«УДАР в Дніпрі віддали людям Коломойського зі «Слуги народу». 
Керівником обласного штабу партії Кличка у Дніпрі призначено наближеного до скандального олігарха екс-голову облради Святослава Олійника, а міського - нардепа Кирила Нестеренка.
Публічних представлень на місці ще не відбулося, але в нарадах у центральному штабі ці двоє беруть участь як регіональні очільники і проходять в цій ролі у відповідних штабних документах вже з середини вересня.
Ситуація - епічний зашквар, оскільки обидва вони є діючими депутатами від президентської партії «Слуга народу» - Дніпропетровської обласної та Верховної Ради відповідно.
Але передусім відомий любитель формули Штайнмаєра і судів над майданівцями Олійник та його висуванець - саме люди Коломойського і ніколи б не наважилися на такий карколомний політичний кульбіт без прямої вказівки ІВК.
Отже, або між Ігорем Валерійовичем та Володимиром Олександровичем щось справді запліснявіло й пробігла чорна кішка з радикально зеленим відтінком.
Або Беня в своєму дусі - тупо і цинічно - списав приведеного ним до влади комика-кварталівця та робить ставку на боксера як наступного фаворита президентських перегонів.
Неясно тільки, навіщо Кличку, який претендуватиме спертися на прозахідні та проукраїнські сили (від патріотів до держдепу), цей зв‘язок з токсичним кримінальним олігархом, який став одним із головних провайдерів впливу Кремля в Україні.
Особисто я буду лиш радий спростуванням та відмежуванням УДАРу від цих проблемних персонажів, але, випереджаючи крики про фейк, досиплю ударного червоного перцю.
Запорізьку обласну організацію партії Кличка в цей же час очолив ставленик іншої приватівської гілки, в кінці якої теж видно кудлату сиву шевелюру.
Мова про Едуарда Гугніна, багато років пов‘язаного з президентом Федерації футболу Андрієм Павелком та авторитетом і меценатом Олександром Петровським.
Так що пити каву і бити Зелю Кличко і Коломойський, схоже, планують разом», - считает Денисенко.