«Креативна та працьовита команда партії «Бджола» надихає мене на більш активну життєву позицію», - Ганна Берковська

Опубликовано slavkin - пт, 08/07/2020 - 05:48
Берковская

Продовжуємо знайомити городян з командою політичної партії «Бджола». Знайомтесь: член партії «Бджола» Берковська Ганна Вікторівна.
«Коли постало питання про моє членство в партії «Бджола» - сумнівів не було. Лідер партії Андрій Білоусов - це людина, яка захищає інтереси міста, оперативно вирішує проблеми різного рівня, реалізує важливі проекти, багато зусиль і часу вкладає в роботу з молоддю, відкриває нові перспективи і вселяє надію в нові досягнення. Наш лідер гідний поваги,і я рада працювати під його керівництвом.
Близько 10 років проживаю в місті і зараз беру участь практично вусіх заходах, які проводяться активом партії. Мій семирічний син активно цікавиться життям міста і його розвитком, бере участь вусіх спортивних та розважальних заходах, тому я щиро радію можливості діяти та впливати на процес розвитку Кам’янського.
І сьогодні ми бачимо суттєві зміни майже в усіх напрямках життєдіяльності міста. Дружня обстановка в партії, креативна і працьовита команда прекрасних людей – надихають мене на більш активну життєву позицію».
Автобіографічна довідка: Берковська Ганна Вікторівна народилась 29 квітня 1985 року в м. Чернівці. 
Громадянка України. Заміжня.
У 1992 році почала навчання у першому класі середньої школи № 7 у м. Лозова Харківської області, у 2002 році  сім’єю переїхали до с. Білокузьминівка Донецької області, де і закінчила школу. 
Має вищу освіту. У 2007 році закінчила Український державний хіміко-технологічний університет м. Дніпропетровськ за спеціальністю «Хімічна технологія тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів» та отримала кваліфікацію інженер-технолог. 
У 2007 році розпочала свою трудову діяльність в ЗАТ «КиївстарДж.Ес.Ем.» молодшим спеціалістом сектору телефонного обслуговування відділу телефонного обслуговування департаменту маркетингу. Звільнилась у 2011 році за власним бажанням.
У 2012 році народила сина. 
Після закінчення декретної відпустки з червня по вересень 2016 року працювала електромонтером з ремонту та обслуговування електроустаткування Дніпродзержинського хімічного заводу ДП «Схід ГЗК». Звільнилась за власним бажанням. 
З вересня по листопад 2016 року працювала в Управлінні соціального захисту населення адміністрації Південного району спеціалістом 1 категорії відділу прийому громадян з питань призначення соціальної допомоги (за строковим трудовим договором) до листопада 2016 року.
У грудні 2016 року призначена на посаду завідувача відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Південного району (ТЦСОПР), а з травня 2017 року по 30 червня 2020 -  директор ТЦСОПР.
Мої близькі родичі:
Чоловік – Чорнобай Руслан Олександрович, 1988 року народження, громадянин України, працює менеджером в тютюновій компанії «PhilipMorris».
Син – Берковський Герман Олександрович, 2012 року народження, громадянин України, учень 2-А класу СЗШ № 19.

 

Новости партнеров