«Минирование» зданий облгосадминистрации и облсовета в Днепре – странные подробности

Опубликовано slavkin - вс, 05/31/2020 - 08:47
минирование

Экс-народный депутат от Днепра Андрей Денисенко убежден, что недавнее «минирование» зданий облгосадминистрации и облсовета – спланированная провокация против него и его сторонников.
«…Я заявив про спроби обласної Зевлади прив‘язати мене та Рух Опору Капітуляції до повідомлення про мінування будівлі ОДА у Дніпрі 27 травня, щоби представити терористами, екстремістами і мати привід для незаконного кримінального переслідування з можливим підкиданням вибухівки та зброї (https://www.facebook.com/100002221915154/posts/2940750886008946/?d=n).
А тепер декілька фактів про це.
1. Чоловік, який дзвонив на 102 і повідомив про закладені ним 17 кілограмів тротилу, заявив під час дзвінку, що обурений зриванням з Медіапростору червоно-чорного прапору і протестує проти президента Володимира Зеленського. При цьому поводився агресивно, нецензурно висловлювався та обіцяв застрелити свого собаку із власного пістолету ТТ. Інформацію про це оприлюднили журналісти «Дніпра оперативного» (https://dnepr.express/…/v-dnepre-zaminirovali-zdanie-oblgos…).
2. Затриманий в той же день підозрюваний виявився 32-річним мешканцем села Маяк Солонянського району Дніпропетровської області, який заявляє, що був членом Правого сектору (хоч про такого там ніхто не чув), воював, підтримує Рух опору капітуляції, а напередодні дзвінка демонстративно вивісив над власною хатою червоно-чорний прапор і прикрасив фото своєї фб-сторінки символікою РОКу.
3. Напередодні «мінування» вказана особа, ім‘я якої я поки не називаю, щоби не бути цинічно обвинуваченим у розкритті таємниці слідства, декілька разів виходила зі мною на зв‘язок у фб-месенджері, просячи допомоги у доправленні на акції РОКу в умовах карантину, а в день події і після неї - просто з проханням допомогти.
4. Дзвінок про мінування ОДА здійснено з того самого смартфону та сім-карти, за допомогою яких відбувався контакт зі мною у фб-месенджері.
Кожен, хто вміє складати А та Б розуміє, що мова йде про сплановану владою та правопохоронцями злочинну спецоперацію з використанням легендованої агентури, метою якої було не просто зірвати нашу акцію з підняття поруч ОДА червоно-чорного прапору, але почати під прикриттям провокації з мінуванням масштабні репресивні дії проти січеславського РОКу та мене особисто.
Запобігти такому розвитку подій ми змогли випередивши реалізацію задуму олійників-бондаренків перенесенням нашої акції на 2 дні раніше, поширенням заяви про підготовку владою провокацій, масовою мобілізацією дніпрян та принциповим з нашого боку мирним характером протесту.
Але, судячи з того, як вони зухвало порушили всі можливі норми закону під час силового захоплення Медіапростору, ці позеленілі младорегіони зупиняться лише в Ростові.
Так що боротьба триває.
А наша перемога кується знов на внутрішньому фронті.
Слава Україні!», - написал Денисенко в своем фейсбуке.

Новости партнеров