Политик из Каменского о ситуации в энергетике Украины: власть врет?

Опубликовано slavkin - пн, 11/28/2022 - 17:25
куприй

Наша вчерашняя статья о том, что к энергетикам Украины и властям возникло немало вопросов после блекаута, вызвала большой интерес читателей.
Такой же точки зрения – много вопросов к энергоотрасли – придерживается и наш земляк, экс-нардеп из Каменского Виталий Куприй.
«Анатолій ЯРОШЕНКО, голова язичницької громади, за фахом енергетик, продовжує серію публікацій що стосуються енергетичної кризи в Україні.
Я не фахівець у цій сфері, але почув від нього що влада і олігархи продовжують продавати електрику за кордон через так звані перетоки. Це підтверджується навіть останнім беркутом у Молдові і Придністров'ї. А продавати за валюту значно вигідніше ніж українським побутовим споживачам.
Що українські теплові електростанції не працюють зараз на всю потужність. До зими з врахуванням загрози ракетних ударів належним чином ніхто не готувався. Вугілля, мазуту, газу недостатньо. 
Також експерт логічно запитує, навіщо відключати електрику вночі, коли її споживання зменшується у рази? Чи зазнають відключення великі промислові об'єкти, які, як ми знаємо, належать олігархам, і мають прямі підключення до високовольтних підстанцій? Є й інші питання.
Головним обвинуваченням у бік влади є те, що вона бреше. Що жодного разу фахові енергетики, які займають відповідальні посади у державі, не розкрили всі причини проблем, і не спростували аргументи пана Ярошенка. Все що ми чуємо від чиновників без відповідної технічної освіти - у всьому винна Росія. 
Однозначно вона винна. Але не треба ж ухилятися від відповідей на гострі питання. Знову ми бачимо порушення конституційного права людини на інформацію. Невже влада не може знайти спосіб як або довести свою правоту, або визнати помилки і виправити ситуацію?», - пишет Куприй в соцсетях.