В зоне войны погиб еще один боец из Днепропетровщины

Опубликовано slavkin - вс, 05/24/2020 - 18:00
Жариков

Не успели павлоградцы оправиться от известия о гибели в зоне ООС земляка Евгения Сафонова, как город всколыхнула новая печальная весть: трагически погиб боец 25-й отдельной воздушно-десантной бригады, 26-летний Евгений Жариков.
Об этом на своей странице в Facebook написала волонтер, депутат Павлоградского городского совета Анна Третьяк-Прудская.
«Йому було лише 26 років... Він мало чим виділявся серед інших військових. Відповідально ставився до виконання бойових завдань, мав приємну зовнішність і гарну статуру, був веселої вдачі й не ухилявся, якщо хтось потребував його допомоги. Завжди був доброзичливий та привітний серед побратимів. За два роки служби боєць зробив декілька стрибків з парашутом. Хлопці згадують, що навіть в кого серед них і був страх перед падінням, то за веселою посмішкою й жартами, вони всі його приховували, так само, як і Євгеній. Комбат говорить, що боєць хвилювався за родину й переймався, що не міг вчасно допомогти рідним, коли був на війні. Друзі згадують, що побратим рідко коли ділився своїми спогадами про минуле, а от плани на майбутнє мав. Хотів поїхати працювати до Києва. Його бабуся крізь сльози говорить, що по завершенню контракту, Євгеній мав бажання піти вчитися до університету, щоб стати викладачем, його цікавили гуманітарні науки. Для молодшого брата він був прикладом і допомагав його виховувати разом з бабусею, після смерті хворої матері. Сусіди з теплом згадують про молодого парубка й повірити не можуть, що так рано з життя йдуть найкращі», - написала Анна.
Завтра, 25 мая, Евгения Жарикова привезут в Павлоград. Прощание с ним состоится в 10:30 по адресу: ул. Заводская, 41 (Химзавод).
Похоронят Евгения на кладбище в селе Весёлое в 12:00.
 

Новости партнеров