Поздравление

З Днем народження, Кам'янське!

Опубликовано slavkin - сб, 09/18/2021 - 07:23

Дорогі друзі! Сьогодні Кам'янське відзначає свій день народження.
Безсумнівно, це місто - найкраще місто на Землі, це місце для кожного з нас означає щось важливе, хтось тут народився і провів щасливі роки дитинства, хтось - зустрів своє перше кохання, дехто - домігся своєї першої перемоги, хтось - здійснив свою першу заповітну мрію. Друзі, я всіх вітаю з Днем нашого міста і хочу побажати мирного нам всім неба над головою, світлого блага, добра, взаємоповаги і чудесних можливостей зростання і розвитку.

В День рождения города спасателей Каменского поздравляли с профессиональным праздником

Опубликовано bugaev - пт, 09/17/2021 - 17:17

Ежегодно 17 сентября свой профессиональный праздник отмечают украинские спасатели. В 2021 году День спасателя совпал с празднованием 271-ой годовщины основания Каменского.

Поздравить спасателей города и поблагодарить за ежедневный труд приехали мэр Каменского Андрей Белоусов, начальник управления организации мероприятий гражданской защиты ГУ ГСЧС в Днепропетровской области полковник службы гражданской защиты Анатолий Сугак и многие другие почетные гости.

Дорогі кам’янчани!

Опубликовано slavkin - пт, 09/17/2021 - 16:24

Сердечно вітаю вас із особливим для кожного з нас святом - Днем міста!
Кам’янське – місто зі славетною історією, батьківщина працьовитих та талановитих людей. Завдяки старанній та наполегливій праці попередніх поколінь невеличке селище перетворилось на потужний промисловий центр регіону.
І сьогодні, не забуваючи про славетні здобутки наших предків, ми продовжуємо змінювати наше місто на краще, поступово ремонтуючи лікарні та заклади освіти, будуючи нові спортивні комплекси та зони відпочинку, впроваджуючи нові стандарти в комунальній сфері.

Шановні працівники аварійно-рятувальних служб Кам’янського!

Опубликовано slavkin - пт, 09/17/2021 - 11:15

Мужність, відвага і людяність – основні риси, якими можна охарактеризувати людей вашої професії. Незважаючи на небезпеку, ви завжди приходите на допомогу іншим та рятуєте чужі життя, ризикуючи власним.
Від імені усіх кам’янчан та від себе особисто дякую за вашу тяжку працю, за те що місто завжди знаходиться під вашим захистом.
Зичу вам найголовнішого - міцного здоров'я! Нехай у ваших родинах завжди панують злагода, добробут та щастя!
З повагою, міський голова Андрій Білоусов.

В Каменском состоялись торжества по случаю Дня Национальной полиции Украины

Опубликовано elena - сб, 07/03/2021 - 16:30

Лучшие сотрудники полиции получили награды, благодарности и грамоты.
2 июля, накануне 6-й годовщины Дня Национальной полиции Украины, на театральной площади в г. Каменское состоялось торжественное построение личного состава Каменского районного управления полиции. На крыльце театра духовой оркестр встречал полицейских музыкальным приветствием.

Міський голова Андрій Білоусов вітає кам’янчан з Днем Святої Трійці

Опубликовано bugaev - вс, 06/20/2021 - 08:42

Дорогі кам’янчани

Від щирого серця вітаю вас із одним з найвеличніших християнських свят – Днем Святої Трійці!

Разом із зеленими святами у наші домівки входить мир та радість, серця сповнюються вірою, добром та милосердям, а природа оновлюється, даруючи яскраві барви.

Нехай Божа благодать буде з вами, дорогі кам’янчани, впродовж багатьох років, хай у ваших родинах завжди панує любов та злагода. Міцного здоров’я, щастя й процвітання!

З повагою міський голова Андрій Білоусов

Шановні медичні працівники Кам’янського!

Опубликовано bugaev - вс, 06/20/2021 - 08:40

Від імені всіх кам’янчан вітаю вас із Днем медичного працівника й дякую за кожне врятоване життя, подаровану надію та повернене людям здоров’я.

Приймаючи на свої плечі важкий тягар чужого болю і страждань, ви віддаєте всю енергію на боротьбу за зцілення інших людей. Велика шана вам за те, що незважаючи на нелегкі часи ви продовжуєте самовіддано працювати та допомагати своїм пацієнтам.

Міцного вам здоров’я, оптимізму, невичерпної енергії та добробуту у родинах. Нехай подароване вами добро повертається у ваше життя зі сторицею! 

Мэр Каменского поздравил маленьких горожан с Днем защиты детей

Опубликовано slavkin - вт, 06/01/2021 - 19:39

1 июня в Каменском Центре внешкольной работы и детского творчества состоялось праздничное мероприятие по случаю Международного Дня защиты детей. Традиционно в этот день дети принимали поздравления от мэра города Андрея Белоусова.
«Я поздравляю всех детей Каменского с праздником – Днем защиты детей. Желаю хорошо отдохнуть за время летних каникул, успехов в учебе, крепкого здоровья, счастья и исполнения самых заветных желаний», - сказал Андрей Белоусов. 

Виктор Павлик показал бедную мамину хату: "может хоть стены ей побелите?"

Опубликовано Margarita - ср, 03/10/2021 - 06:00

Виктор Павлик показал на фото свою 81-летнюю маму Александру Григорьевну. Женщина живет в Теребовле Тернопольской области в бедной хатке. Народный артист заехал к самой родной женщине 8 марта, чтобы поздравить ее букетом.

Фото мамы артист разместил в Instagram, сообщает rbc.ua.

"Мама счастлива!" - подписал кадр Павлик.

На фото - пожилая женщина держит в руках подаренный сыном вазон, но в ее глазах не видно радости, а только грусть.