Поздравление

Шановні бухгалтери Кам’янського!

Опубликовано bugaev - чт, 07/16/2020 - 09:44

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

Сьогодні важко віднайти галузь економіки, яка б не потребувала вашої кропіткої та відповідальної роботи. Без вас не може обійтись ні велике промислове підприємство, ні малий бізнес, жодна установа чи організація. Ви досконало володієте цифрами, відстежуєте рахунки та витрати, а від ваших розрахунків залежить розвиток та стабільність економічного сектору країни.

Вітання Кам’янського міського голови Андрія Білоусова з Днем Національної поліції України

Опубликовано elena - сб, 07/04/2020 - 10:09

Шановні працівники Національної поліції України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Ваша служба важлива і відповідальна, адже на вас покладено місію з охорони прав і свобод громадян, від вас залежить спокій в місті, формування правової свідомості та довіри до правових інститутів країни. Виявляючи мужність, витримку, самовіддачу ви щодня стоїте на варті правопорядку.

Шановні правоохоронці! Нехай ваші професійні зусилля винагороджуються повагою і довірою кожного громадянина.

Вітання Олега Нагорного з Днем Конституції України

Опубликовано bugaev - вс, 06/28/2020 - 09:46

Дорогі українці! 28 червня ми з вами відзначаємо велике державне свято – День Конституції України, основний закон держави, що проголошує незалежність. Цей документ закріпив правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Ухвалення народом свого найголовнішого закону знаменує народження вільної держави.

Молодежь Каменского принимает поздравления

Опубликовано svetlana - сб, 06/27/2020 - 12:14

26 июня в Каменском прошли праздничные мероприятия, приуроченные ко Дню молодежи. Поздравлял активных молодых людей города мэр Андрей Белоусов.

Шановні державні службовці!

Опубликовано slavkin - вт, 06/23/2020 - 07:16

Щиро вітаю вас із професійним святом!
Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.
Служіння Україні та її народу – це одночасно почесна місія і відповідальна справа, а професія державного службовця – важлива та клопітка праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість та бажання служити людям.

Уважаемые медики Каменского – врачи, фельдшеры, медсестры, акушеры, санитары, лаборанты, работники скорых и ветераны!

Опубликовано slavkin - вс, 06/21/2020 - 19:01

Примите самые теплые поздравления с вашим праздником – Днем медицинского работника!

Шановні медичні працівники Кам’янського!

Опубликовано slavkin - вс, 06/21/2020 - 05:49

Від імені всіх кам’янчан вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника.
Усіх вас: лікарів та медичних сестер, фельдшерів та працівників швидкої допомоги, всіх, хто пов'язаний із медичною сферою, об’єднує одне – служіння людині. Яскравим підтвердженням цьому стали події останнього півріччя. 
Щодня ви самовіддано рятуєте життя та повертаєте здоров’я людям, адже вони є найціннішими скарбами для кожного, незалежно від положення у суспільстві, достатку, віку тощо. 

Догоняешь: Виктор Павлик очень неординарно поздравил свою жену-именинницу

Опубликовано Margarita - вс, 06/14/2020 - 07:00

Виктор Павлик и его избранница Екатерина Репяхова на днях сообщила новость – пара официально стала мужем и женой. Произошло это еще 29 мая, но молодожены признались лишь спустя 12 дней, 10 июня – именно на эту дату было назначено пышное торжество, на карантин не позволил певцу и его избраннице осуществить план. Теперь свадьбу пара перенесла на август в надежде, что ситуация с пандемией коронавируса в мире уладится. Но свадьба – не единственное приятное событие последних дней.

Шановні журналісти!

Опубликовано slavkin - сб, 06/06/2020 - 07:03

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста!
Нині, коли суспільство продукує великий обсяг інформації, журналіст є своєрідним провідником в інформаційному просторі. Завдяки вашій повсякденній творчій роботі, наполегливості та активній громадянській позиції тисячі кам’янчан отримують достовірну та об’єктивну інформацію про діяльність влади, дізнаються про здобутки містян у творчій, спортивній, професійній сферах, долучаються до активного життя міста й країни.

Впервые в истории: директора школ Днепра зажигательно поздравили детей с «последним звонком» (Видео)

Опубликовано svetlana - пт, 05/29/2020 - 20:38

Впервые в истории Украины, «последние звонки» в школах Днепра проходят не на линейках, а на экранах мобильных устройств. Впрочем, распространение коронавируса, — не означает, что последний звонок не запомнится на всю жизнь.

Так, директора школ Днепра зажигательно поздравили детей с окончанием учебного года, сообщает сайт «Наше Місто».

Ролик с зажигательным поздравлением опубликовали на YouTube канале Департамента гуманитарной политики днепровского горсовета.