До Кам'янського надійшла гуманітарна допомога: хто може отримати

Опубликовано ilona - чт, 02/23/2023 - 15:15
в

До уваги сімей, які перебувають на обліку в департаменті соціальної політики міської ради як одержувачі державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування – мешканців міста Кам’янського.

До Кам’янської міської територіальної громади надійшла гуманітарна допомога у вигляді продуктового набору від благодійної організації «Фонд Ріната Ахметова» для сімей, які перебувають на обліку в департаменті соціальної політики міської ради як отримувачі державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування. 

Видача продуктових наборів буде проводитися щодня, крім вихідних днів – суботи та неділі, за адресами: м.Кам’янське,

- проспект Свободи,36,

- проспект Перемоги,45,

- вул. Вадима Пузирьова,21А.

Часи видачі: понеділок – четвер з 9.00 до 16.00 год, п’ятниця – з 9.00 до 15.00 год.

Видача гуманітарної допомоги буде проводитися за пред’явленням рішення виконавчого комітету про встановлення опіки чи піклування над неповнолітньою дитиною. При собі мати оригінали паспорта громадянина України – одержувача допомоги, свідоцтва про народження дитини/дітей.

Чекаємо на Вас!

Звертаємо Вашу увагу на те, що гуманітарна допомога буде видаватися за вищевказаними адресами за умови наявності електропостачання. У разі екстреного вимкнення світла або за графіком погодинного відключення електроенергії, допомога не видається.