"Укрзалізниця" запустила послугу моніторингу квитків на потяги з можливістю автовикупу

Надіслав: Александр Бугаев , дата: чт, 04/11/2024 - 17:51
поезд

 Коли необхідні квитки будуть знайдені, користувачі отримають відповідні пуш-повідомлення – а при активованій функції автовикупу, надходитиме повідомлення про вже куплені квитки.

Про це повідомили у самій компанії. 

Там зазначили:

скористатися послугою можна, завантаживши відповідний застосунок;
у застосунку потрібно буде авторизуватися через Дія.Підпис.

Моніторити квитки можна, можливо двох типів. Зокрема:

на конкретні поїзди, які вже знаходяться у продажу, – з можливістю відстежувати наявність конкретних місць;
за напрямками – з можливістю відстежувати появу у продажу поїздів між вибраними містами.
"У випадку моніторингу конкретного поїзда також можливо увімкнути функцію автоматичної купівлі квитків. Для цього треба внести дані пасажирів та оплатити замовлення: при активації функції одразу відбуватиметься зняття коштів, а у випадку, якщо моніторинг буде скасований або потрібні квитки не знайдуться, кошти повернуться на картку автоматично", – йдеться у повідомленні.

При цьому наголошується: моніторинг та автоматичне придбання квитків недоступні для поїздів до Польщі – крім Інтерсіті+. А також прямого поїзда Київ – Відень.

"Однак ви можете отримати повідомлення про відкриття продажу квитків на ці напрямки", – зазначили у Укрзалізниці.

В "Укрзалізниці" ухвалили рішення щодо цін на квитки на потяги

Раніше ж голова правління "Укрзалізниці" Євген Лященко повідомив, що підвищення вартості квитків на внутрішні потяги у 2024 році не планується. А ось щодо закордонних ситуація поки не зрозуміла – адже у цьому випадку діє спільне з міжнародними партнерами ціноутворення.

"У фінансовому плані на цей рік не закладено підвищення тарифів на перевезення. Ні на пасажирські, ні на вантажні. ... По закордонних – залежить не тільки від нас. Тому я не можу сказати стовідсотково, що зростання не буде. Проте якщо і буде, то точно незначне", – зазначив він.