32 автомобілі на фронт від освітян Кам’янського

Надіслав: ilona , дата: пт, 04/19/2024 - 15:00
ф

32 автомобілі від освітянської спільноти сьогодні поповнили автопарк ЗСУ.

Про це розповіла директор департаменту освіти КМР Наталія Рева.

“Працівники департаменту освіти, керівники та педагоги закладів освіти , учнівські та батьківські колективи, які долучаються до справи волонтерства збирають кошти, проводять ярмарки в підтримку ЗСУ, печуть пиріжки та виготовляють смаколики, закуповують ліки, засоби гігієни, такі необхідні для знищення ворога планшети, шини для автомобілів, генератори, тепловізори, старлінки і мавіки.

Цього разом з дорослими до збору на цей автомобіль долучилися учні: наукового, 15, 25, 35 та 44 ліцеїв. На ярмарках в підтримку ЗСУ, частували смаколиками, танцювали та співали, запрошували прохожих, одним словом волонтерили. Пишаємося нашими дітьми і їхнім прагненням допомагати нашим мужнім воїнам! Дякую всім колегам, які тримають волонтерський фронт не опускаючи рук. Разом ми сила!

Єдність. Ми багато зараз про неї говоримо. Хтось носить худі з цим словом, хтось часто вживає його, як гасло. Для нас зараз єдність – тісний зв’язок, згуртованість, цілісність, неподільність.

Одні шукають і знаходять, інші допомагають у доставці, роздають допомогу тим, хто дуже її потребує. Так працює наш освітянський волонтерський хаб, працює згуртованість заради перемоги добра. Тож, вчимося і далі єднатися в ім’я нашої свободи, в імʼя Перемоги України! Тил і Армія разом!” – поділилася Наталія Василівна.

Зображення видалено.