Сайту «Кstаti+» сьогодні виповнюється 14 років!

Надіслав: Александр Бугаев , дата: пт, 04/12/2024 - 13:32
дата

Саме в цей день, 14 років тому, з’явилася перша публікація на нашому сайті. С тих пір для нас, журналістів, і, сподіваємося, усіх наших шанувальників, 12 квітня – не лише День космонавтики, а й день народження сайта «Кstаti+».

За цей, погодьтеся, вже доволі немалий відрізок часу, сайт став невід’ємною частиною інформаційного простору, і не лише Кам’янського, а й і усієї Дніпропетровщини, і України, одним з авторитетніших засобів масової інформації.

Між, іншим, 14 років вважається закінченням раннього підліткового віку і початком пізнього підліткового віку. І хоч до повноліття ще далеко, у цьому віці українці вже отримують паспорт і стають повноцінними громадянами своєї держави. Тож, сайт «Кstаti+» не просто суттєво подорослішав, а, можна сказати, вже набув повноправного офіційного статусу, з усіма правами і обов’язками. А це спонукає тримати марку, працювати більш старанно, завжди бути цікавими для читачів. Бо саме читачі – запорука нашого успіху.

Шановні читачі! Ми щиро дякуємо вам за те, що читаєте нас всі ці роки, вірите і довіряєте нам, залишаєтесь нашими відданими прихильниками. Обіцяємо і в подальшому не розчаровувати вас. Сподіваємося на подальшу тісну співпрацю! Залишайтеся з нами!

З повагою редакція Інтернет-видання «Кstаti+»