Під егідою ООН проходять: Міжнародний день бекапу та Міжнародний день декольте.
1854 Японія погодилася скасувати “сакоку” – курс на самоізоляцію. Ця політика “країни у цепах” проводилася в Японії, починаючи з XVII ст.
1873 народився ідеолог українського самостійництва та один із творців армії УНР Микола Міхновський.
1893 Американець Уіткомб Джадсон винайшов нову застібку, названу "блискавкою".
1889 в Парижі офіційно відкрили споруду, яка мала бути тимчасовою, а в результаті стала одним із головних символів французької столиці. Цього дня інженер Ґюстав Ейфель поставив на вершині своєї вежі французький прапор.
1893 американець Уіткомб Джадсон винайшов нову застібку, названу «блискавкою»
1901 випускається перший автомобіль під назвою «Mercedes».
1929 Українська академія наук схвалила так званий “Харківський правопис” української мови. Його ще називають правописом Голоскевича, правописом Скрипника чи просто “скрипниківкою”. Це розроблений у радянській Україні правопис, який згодом одобрило Наукове товариство ім. Шевченка у Львові. Затвердивши правопис 6 вересня 1928 року народний комісар освіти Микола Скрипник (тому "скрипниківка").
1954 сталося несподіване – СРСР звернувся до НАТО із пропозицією прийняти себе у члени альянсу. Деякі дані про те, як це відбувалося, містяться в книжці авторства першого генсека НАТО Гастінгса Ісмея НАТО: The First Five Years та його записці. Витяги з цих документів публікувало українське видання NV.
1971 під Ворошиловградом сталася катастрофа літака Ан-10А Приволзького УГА Аерофлоту, загинуло 65 людей.
1991 на позачерговій нараді Політичного консультативного комітету країн Варшавського договору ухвалено рішення про скасування військових структур організації.
2019 відбувся перший тур виборів Президента України. До другого туру вийшли Володимир Зеленський та Петро Порошенко.