Від підвалів до покрівель: у Кам'янському тривають роботи у житловому фонді (відео)

Надіслав: ilona , дата: вт, 05/30/2023 - 18:41
п

КП "Добробут" приводить будинки до ладу та дбає про енергозбереження в будівлях до приходу холодів.  Більш детально про роботу підприємства розповів директор КП КМР «Добробут» Максим Логвиненко.
  
- Ми продовжуємо проводити роботи з покращення житлового фонду, - зазначив Логвиненко. - За дорученням міського голови роботи не припиняються, він особисто контролює хід виконання робіт. Ми займаємось відновленням м’якої покрівлі, заміною старої шиферної покрівлі, відбуваються ремонти температурних швів, міжпанельних швів, заміну випусків системи каналізації, які за тривалий час експлуатації вже вижили свою функціональність, труби гнилі замінюємо на пластикові.  
 
Після заміни труб "Добробут" приступає і до благоустрою місць, де проводились роботи.  
 
- Після цього у нас на БАМі відбуваються роботи по благоустрою території, - розповів Логвиненко. - Після наших розриттів деякий час вони були в не дуже охайному вигляді, зараз ремонтуємо відмостки, підсипаємо старим асфальтом, робимо так, щоб для наших мешканців було зручно пересуватись.
 
А паралельно з плановими роботами продовжують відпрацьовувати і звернення мешканців.  
 
- По Ціолковського, 272 мешканці звернулися, що у них постачання газу труба не фарбувалась близько 30 років, - продовжує Логвиненко. - Тільки звернулись, буквально наступного дня вона вже викрашена, все гарно. Реагуємо на звернення мешканців, постійно з ними спілкуємось і намагаємось більше виконувати робіт. Усі роботи для нас важливі, вони тривають безупинно.