Як безкоштовно перевірити несплачений штраф ТЦК: роз’яснення від компанії YouControl

Надіслав: ilona , дата: вт, 07/23/2024 - 08:55
к

18 липня цього року відома українська веб-платформа YouControl як онлайн-сервіс перевірки компаній на своєму веб-сайті (https://youcontrol.com.ua) надала важливі та корисні роз’яснення щодо можливості безкоштовно перевірити несплачений штраф від ТЦК. Зараз розповімо про це більш детально.

Несплата штрафу від ТЦК може мати негативні наслідки

Воєнний стан в Україні триває. А разом з ним – загальна мобілізація, яка призиває до війська всіх військовозобовязаних чоловіків, резервістів та призовників, які здатні нести службу за станом здоров’я. До призову по мобілізації підлягають українські чоловіки віком від 25 до 60 років.

Згідно з актуальними змінами законодавства про мобілізацію, чоловіки призовного віку, які перебувають на військовому обліку, мали оновити свої персональні дані до 16 липня 2024 року. Тим, хто цього не зробив, загрожує штраф від 17 000 до 25 500 гривень. Підприємство, на якому порушуються правила військового обліку співробітників, може отримати штраф від 34 до 59,5 тисяч гривень (у воєнний час).

Несплата штрафу може мати негативні наслідки: накладення арешту на грошові кошти на рахунках боржника з їх подальшим списанням, а також арештом майна з метою його подальшої реалізації тощо.

Отже, важливо знати про наявність штрафу для того, щоб вчасно його сплатити.

Як перевірити наявність штрафу ТЦК?

Інформація про виконавчі провадження, зокрема у зв’язку з накладанням штрафу ТЦК, зберігається в Автоматизованій системі виконавчого провадження (АСВП) Міністерства юстиції України.

Щоб дізнатися про наявність провадження, необхідно зробити запит до АСВП. Ця опція безоплатна для всіх громадян. Проте для підтримання актуальності даних, такі запити доведеться робити регулярно та часто.

Перевірити наявність виконавчого провадження за штрафом ТЦК можна в системі YouControl.

Таким чином моніторинг можна налаштувати на будь-якого громадянина України – себе чи іншу особу – і своєчасно дізнаватися про штрафи та інші оновлення в різних реєстрах або в органах державної виконавчої служби.

Ігор Ворон, юрист

Теґи