У Кам’янському побувало обласне начальство

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 06/01/2023 - 19:44
Білоусов

У Міжнародний день захисту дітей до Кам’янського завітало керівництво області – голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак та голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. Про це повідомляє мер міста Андрій Білоусов.
«У першу чергу на моє прохання Сергій Петрович Лисак відвідав школу №20, яка не працює через обвал парапету в 2019 році. Облдержадміністрація взяла на себе зобов’язання відремонтувати навчальний заклад, але колишнє керівництво протягом 4-х років не виконало необхідних робіт. 
Сьогодні ми домовилися, що найближчим часом відбудеться робоча нарада, де будуть прийняті необхідні рішення щодо подальшої реконструкції школи №20. 
Також разом відкрили перший у Кам’янському районі малий груповий будинок на Лівобережжі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Заклад збудовано за державні кошти (90%), які виділялися субвенцією через обласний бюджет. Місто взяло на себе облаштування та все інше забезпечення будинку, в якому можуть проживати 10 дітей разом з вихователями та іншими фахівцями. 
Відсьогодні заклад став новою домівкою для сімох вихованців. Дякую новим мешканцям закладу за приємне спілкування та чаювання. Вдячний Сергію Лисаку за підтримку нашого міста. 
Бажаю всім українським дітям міцного здоров’я, миру та Перемоги!», - пише Білоусов у соцмережах.