Зе проти За: п’ять копійок від кам’янчанина

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 11/29/2023 - 14:38
купрій

В Україні широко коментують конфлікт між президентом і його прибічниками з одного боку і військовим керівництвом з другого. Свої п’ять копійок вирішив вставити і екс-нардеп з Кам’янського Віталій Купрій.
«Погоджуюсь з Юрієм Бутусовим щодо оцінки ситуації навколо конфлікту ОПи і ЗСУ.
Тут треба зрозуміти, що багато заступників Залужного призначені Зеленським без погодження із головнокомандувачем. І підпорядковуються вони по-факту саме Єрмаку напряму. Головний фаворит Єрмака - Сирський, по закону відповідає за роботу військоматів, яка "успішно" провалена! Тому ставити все у провину людині, яка штучно обмежена Верховним головнокомандувачем у прийнятті рішень - не правильно. Зеленському треба починати із себе, а не зі шпальтів газет жаліться всьому світу на своїх генералів або засилати у медіапростір "безумні" торпеди, які вимагають розголошення планів ЗСУ!
Щодо спроби ДБР садити військових генералів Наєва і Соколова за здачу Півдня. Наступним хочуть кинути за грати і Залужного, або тримати його на короткому поводку щоб не проявив у майбутньому політичних амбіцій. Зрозуміло що політичне керівництво країни прагне саме уникнути кримінальної відповідальності і залишитись при владі у майбутньому!
У кримінальній справі не фігурує Зеленський, як той хто ігнорував інформацію союзників, не вводив воєнний стан, стримував розгортання національного спротиву, не забезпечував виробництво озброєння, мобілізацію резервістів, розформовував військові частини, наказував розміновувати території і закликав всіх йти на шашлики! Немає Єрмака, який підбурював Президента на все це по завданню із Кремля. Немає Арахамії, який закликав не вірити розвідці наших західних партнерів.
А куди подівся Баканов, який робив подання Зеленському на призначення головою Кримського СБУ зрадника Кулінича? А чому начальники розвідок Демченко і Буданов не на лаві підсудних за те, що давали військовим хибні розвіддані, які до речі надиктовувалися із Офісу Президента?
А якщо дивитись і на загальну картину Гостомеля і Києва, Харкова, Сум, інших міст, то до спроби здачі України причетні і екс-Міністр оборони Резніков, і покійний Міністр внутрішніх справ Монастирський, і секретар РНБО Данілов, і ексгендиректор "Укроборонпрому" Гусєв - все це кодло і багато хто інший. А тут всю провину хочуть перекинути лише на військових!
До речі, слід також зазначити що Залужний по суті перетворюється у весільного генерала, який має дуже мало підлеглих, яким може довіряти. Із під нього або вбивстами, або зняттям з посад вибивають довірених осіб! Йде свідомий розвал ЗСУ самим Зеленським!
Я не ідеалізую пана Залужного, але він зараз єдиний місток контактів із західними союзниками. Йому вони дійсно довіряють. Йому вірить і більшість українського народу. Тому якщо правильно пред'явити претензії за бардак в ЗСУ, за зрив мобілізації, то треба деяким "безумним" депутатам поміняти законодавство, нарешті дати можливість головнокомандувачу виправити ситуацію і вирішити проблеми, починаючи з кадрових. Я вже не кажу за проблеми матеріально-технічного забезпечення ЗСУ, які до сих пір не вирішуються саме політиками!
А так, все що робить зараз Зеленський, виглядає як виконання Оманських домовленостей по знищенню української державності!», - пише Купрій у своєму фейсбуці.
Нагадаємо, навесні 2019 року Віталій Купрій був гарячим прихильником Володимира Зеленського і навіть пропонував свою кандидатуру на посаду Генерального прокурора України, але тоді не склалося. Тепер же Купрій, судячи з його висловлювань, є прибічником екс-президента Петра Порошенка і нещадно критикує Зе-владу.