На Дніпропетровщині поліція припинила злочинну схему вимагання коштів за виділення місць для поховань на міських цвинтарях

Надіслав: Александр Бугаев , дата: пт, 06/21/2024 - 16:55
гроші

Посадовці ритуальної служби вимагали від 20 до 40 тис. гривень від родичів померлих за надання місця для поховання померлого.

збагачувалися на родичах померлих: на дніпропетровщині поліцейські припинили злочинну схему вимагання коштів за виділення місць для поховань на міських цвинтарях

20 червня правоохоронці затримали на місці злочину трьох співробітників ритуальної служби, після отримання ними завдатку. Затримані – працівники міських кладовищ, брали від родичів померлих гроші, щоб надалі передати їх посадовцям комунального підприємства та отримати дозвіл на організацію поховання. Правоохоронці провели 7 обшуків за місцями мешкання затриманих та їх можливих спільників, а також на міських кладовищах. В результаті було вилучено понад 160 тис. гривень, здобутих злочинним шляхом, мобільні телефони, ноутбук, мопед, журнали поховань та іншу документацію.

Наразі трьох чоловіків затримали в порядку ст. 208 КПК України. Їм повідомили про підозру за ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом)Кримінального кодексу України. Наразі до суду направлено клопотання щодо обрання їм запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування кримінального провадження проводять поліцейські відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області. Процесуальне керівництво здійснює Дніпропетровська обласна прокуратура. Оперативний супровід – УСБУ у Дніпропетровській області.

Зображення
3