На Дніпропетровщині за добу ліквідовано 71 пожежу в екосистемах

Надіслав: Александр Бугаев , дата: нд, 03/09/2025 - 08:42
пожежа

Протягом минулої доби рятувальники ДСНС Дніпропетровської області неодноразово виїжджали на гасіння пожеж, що охоплювали відкриті території у всіх районах області.

Про це повідомляє Головне Управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Вогнеборці приборкали 67 займань сухої рослинності та 4 пожежі сміття. Загальна площа пожеж 75 га. Через сильний вітер полум’я швидко поширювалося, загрожуючи житловим будинкам, господарським спорудам та лісосмугам. Завдяки злагодженим діям рятувальників вдалося запобігти масштабним наслідкам.

Щоденно співробітники ДСНС спільно з представниками Національної поліції проводять профілактичні рейди, спрямовані на запобігання пожежам в екосистемах і виявлення осіб, які свідомо чи несвідомо провокують займання.

Шановні громадяни!

ДСНС вкотре наголошує на необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки. Не паліть суху траву та сміття! Пам’ятайте, що такі дії можуть призвести до неконтрольованих пожеж і значних збитків.

Якщо ви стали свідком загоряння, не зволікайте — негайно повідомте до Служби порятунку за номером “101”!