Даша Астаф'єва пішла по гриби та загубилася у карпатському лісі

Надіслав: Margarita , дата: пн, 09/18/2023 - 06:00
Астаф'єва

Співачка та волонтерка Даша Астаф'єва розповіла про курйозну ситуацію, яка трапилася з нею під час поїздки до карпатського лісу.

Знаменитість вирушила насолодитися осінньою природою та позбирати грибів разом зі своїм загадковим коханим, однак під час прогулянки лісом щось пішло не за планом. Як розповіла Даша в своїх сторіз в Instagram, вони загубилися та чотири години намагалися знайти дорогу назад, повідомояє tsn.ua.

Астаф'єва поділилася своїм фото у дощовику та з рюкзаком серед лісу з підписом: "Це я ще не знаю, що загубились і попереду чотири години блукань".

скрин

Під час прогулянки співачка навіть не підозрювала, що вони могли збитися з маршруту. Тож спокійно збирала гриби та робила веселі фото. 

"Тут теж навіть не підозрюю, що немає часу на гриби...", - підписала ще один кадр Астаф'єва.

скрин

Після того інциденту співачка поділилася зі своїми підписниками своїми порадами, як діяти в таких ситуаціях. Так, Даша порадила не засмучуватися та шукати стежки, а також назбирати їстівних ягід.

"Головне, не зупинятися, шукати стежки. І їсти! Все, що можна! Особливо, якщо не снідав.. Навіть не вмивався і зубки не чистив", - поділилася співачка.

 

скрин

скрин

 

Також зірка зауважила, що запорука успіху в такому випадку також мати гарних товаришів поруч.

"Висновок один - мати гарну команду. Знайти того, хто і в хащах, і по життю буде вести, допомагати, підтримувати, рятувати і повертати", - написала Даша.

скрин