Wellboy показав силу кохання у новому кліпі (відео)

Надіслав: Margarita , дата: вт, 05/28/2024 - 06:00
Велбой

Відомий український артист Wellboy, який вже давно завоював серця слухачів своїми хітами, з початку 2024 року продовжує радувати своїх шанувальників новими музичними шедеврами. У лютому цього року він випустив спільний трек з Parfeniuk під назвою "Забий", який миттєво став хітом. Пісня потрапила у численні плейлисти та чарти, а також довгий час утримувалася в топ-10 музичних трендів на YouTube.

Всього тиждень тому Wellboy презентував ще один хіт у співпраці з артистом Brukylets. Ця пісня швидко набирає популярності на всіх музичних платформах, повідомляє avtoradio.ua.

Сьогодні Wellboy знову дивує своїх фанатів прем’єрою синглу "Цифри", який вже встиг завіруситися у TikTok. Відео з приспівом отримало понад мільйон переглядів, а користувачі активно публікують свої оригінальні ідеї під цей звук.

Сингл "Цифри" розповідає історію кохання двох персонажів, які шукали один одного у різних світах і нарешті знайшлися в одному з них. Пісня наповнена емоціями та символікою, де Wellboy майстерно передає глибину почуттів за допомогою чисел. Це своєрідна історія, де числа стають символами любові, а кожна цифра приховує в собі емоційний код, розгадати який зможе лише той, хто відкриє своє серце.

Також артист провів паралель з  числовою матрицею, у якій затонули люди:

“Ми живемо у дуже непростий час. Я хочу нагадати кожному, що саме зараз важливо не закриватися у собі та своїх думках. Годі сидіти у кімнаті, листаючи новини у Телеграм. Настав час нарешті вийти із матриці та озирнутись навколо! Наші найближчі люди потребують нашої уваги. Можливо десь поруч є людина, яка мріє стати частиною Вашого життя. Майте сміливість впустити її у Ваш світ і Ви помітите, як все навкруги засяє” - каже сам Wellboy.

Артист також здивував прихильників підходом до створення кліпу на пісню “Цифри”. Відео-робота виконана з допомогою штучного інтелекту, що є доволі несподіваним рішенням після всього, через що артист та його прихильники пройшли всього рік тому.