Кам’янський веслувальник став бронзовим призером чемпіонату Європи

Надіслав: ilona , дата: вт, 07/02/2024 - 10:26
в

З 27 до 30 червня у Братиславі (Словаччина) проходив чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 36 країн Європи. Також серед учасників був вихованець кам’янської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Захар Іванчук. Він добре виступив та завоював 3 місце в олімпійській дистанції С2 Junior men 1000. Також спортсмен виконав норматив майстра спорту України.

Тренери вихованця Григорій Коломоєць та Віктор Міронов.

Усього на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років наша збірна виборола 11 медалей, з яких 5 золотих, 3 срібних та 3 бронзові нагороди та посіла друге місце у медальному заліку, поступившись лише збірній Угорщини, у якої 27 нагород.