16–17 травня у місті Гайльбронн (Німеччина) відбувся чемпіонат Європи з кікбоксингу за версією ISKA.
У масштабних та конкурентних змаганнях взяли участь понад 1200 спортсменів із 30 країн. Кам’янське на турнірі представляли вихованці ДЮСШ №5 Тимофій Ярошенко та Маргарита Гаранчук.
Тимофій Ярошенко успішно провів поєдинок проти представника Франції та виборов бронзову нагороду чемпіонату Європи.
Маргарита Гаранчук здобула одразу дві медалі — срібну у розділі «Семі-контакт» та бронзову у розділі К-1. На шляху до фіналу спортсменка впевнено перемогла суперниць із Франції та Німеччини. У вирішальному поєдинку судді віддали перемогу представниці Німеччини.
“Вітаємо тренів команди ЗТУ Олександра Панібудьласка та президента федерації кікбоксингу Дніпропетровської області версія ISKA Костянтина Шешина з гарним виступом спортсменів. Пишаємось нашими спортсменами! Кам’янське – це місто сильних та незламних людей та талановитих чемпіонів”, – наголосили в ДЮСШ №5.