У Кам’янському зіграні чергові матчі Кубку міста з міні-футболу: боротьба загострюється

Надіслав: ilona , дата: пн, 08/05/2024 - 13:47
а

Металурги беруть максимум, "Вогнеборець" знову перемагає!

У суботу, 3 серпня, зіграні три матчі Кубку міста Кам'янське з міні-футболу серед промислових підприємств та аматорських колективів, організований федерацією футболу міста Кам'янське спільно з управлінням молоді та спорту міської ради.

"Вогнеборець" Северодонецьк впевнено переміг "Оріль-Лідер" з рахунком 7:3. "ПМГУ Каметсталь" у матчі проти "Золотих пісків" видала неймовірний другий тайм. Після першого тайму металурги вели 3:1 і усі очікували на те що "золоті" почнуть відігруватися у другому таймі, але їм вдалося забити лише один м'яч на що металурги відповіли шістьма.

Остаточний рахунок 9:2 на користь команди "ПМГУ Каметсталь". Ще одна команда металургів "ПМГУ МПС" теж перемогли "Амкал" з рахунком 4:2. Боротьба за Кубок загострюється.