Медалі

Дніпропетровщина серед медалістів чемпіонату України з шашок (чекерс)

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 11/06/2023 - 07:08

Київ, Харків та Кам’янське. Саме представники цих міст стали чемпіонами України з шашок (чекерс) в трьох вікових групах, який цими днями проводиться на базі Дніпровського державного технічного університету. Наразі завершилася перша програма чемпіонату – класична гра, що тривала протягом чотирьох днів.

У Кам’янському відбувся чемпіонат Дніпропетровщини з шашок-100

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 07/24/2023 - 20:35

Змагання, які зібрали майже 30 спортсменів з нашого міста та Дніпра, тривали протягом трьох днів та відбулися на базі КЗ «Ліцей №40» КМР. Чемпіонами області серед чоловіків став майстер спорту Микола Прокопенко, серед жінок – гросмейстер Олена Коротка.

Понад 130 медалей за тиждень: спортсмени області результативно виступили на міжнародних і всеукраїнських змаганнях

Надіслав: ilona , дата: пн, 06/26/2023 - 14:43

За останній тиждень спортсмени Дніпропетровщини взяли участь у восьми чемпіонатах та кубках України. А ще виступили на двох міжнародних змаганнях. Загалом здобули понад 130 медалей. Серед них більш ніж півсотні золотих, майже 50 срібних і понад три десятки бронзових. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Поліцейські Кам’янського вибороли три медалі на чемпіонаті ГУНП з рукопашного бою

Надіслав: slavkin1 , дата: сб, 06/10/2023 - 08:08

Змагання на першість Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області з рукопашного бою серед поліцейських відбулися 9 червня у спортивному комплексі у борцівській залі Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту.
У змаганнях взяли участь 56 поліцейських у складі 8 команд.
Запекла боротьба тривала декілька годин. Всі учасники продемонстрували високий рівень професійної підготовки.

Кам'янські пауерліфтери вибороли 24 золоті нагороди на відкритому чемпіонаті міста з класичного жиму лежачи

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 06/05/2023 - 12:39

Змагання обласного рівня відбулися наприкінці травня у спортивному залі Кам’янської ДЮСШ №2 (вул. Колеусівська, 3). Цей турнір мав стати генеральною «репетицією» напередодні чемпіонату світу, що стартуватиме влітку у Франції.Організаторами змагань виступили управління молоді та спорту міста Кам’янське (керівник – Е.Коряк) й місцева Федерація пауерліфтингу (президент – Валентин Маліков).

У скарбничці кам’янських черлідерок 13 медалей

Надіслав: ilona , дата: пн, 05/08/2023 - 10:37

6-7 травня Львів приймав ХVІІ Чемпіонат України з черлідингу серед школярів та студентів.

1500 черлідерів із 13 регіонів з’їхалися, щоб продемонструвати свою майстерність. Кам’янська федерація делегувала на змагання 82 спортсмени від клубу «Іскра» та ШЧСК «Прометей», які вибороли 3 золотих, 5 срібних та 5 бронзових нагород.

На чемпіонаті України з пауерліфтингу кам’янчани в числі найкращих

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 04/14/2023 - 12:55

У Львові завершився чемпіонат України з класичного пауерліфтингу, що проводився серед спортсменів всіх вікових груп та студентів вищих навчальних закладів.

Кам'янчани завоювали три медалі молодіжного чемпіонату Європи з шашок-100

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 03/27/2023 - 08:02

Троє кам’янчан взяли участь у змаганнях з класичної, швидкої та блискавичної ігор молодіжного чемпіонату Європи з міжнародних шашок (вікова категорія до 27 років), які відбувалися у польському місті Julinek (біля Варшави) з 19 по 25 березня. За підсумками 7-денних шашкових баталій нашим спортсменам вдалося вибороти 2 золоті та 1 бронзову нагороди.
Слідом за турніром з «класики», яку завдяки кращим додатковим показникам серед квартету лідерів виграв 16-річний майстер спорту Андрій Блоха (ДЮСШ №2, тренер – І.Губарєв), було проведено ще два євротурніри.