У театрі Кам’янського відбулася феєрична прем’єра мюзиклу «Шоумен»

Опубликовано slavkin - вс, 01/08/2023 - 11:37
шоумен

Театр Кам’янського, попри воєнний стан, не відходить від багаторічних традицій і як завжди під час зимових свят радує жителів міста та його гостей яскравими прем’єрами. Проте цього року творчий колектив театру приготував своїм шанувальникам несподіваний, але безумовно приємний сюрприз. У театрі вирішили здивувати глядачів не новою виставою, або концертом, а справжнім мюзиклом, прем’єра якого відбулася 7 січня на Основній сцені театру ім. Лесі Українки.

Одразу зазначимо, що експеримент видався доволі вдалим. І те що глядачі побачили на сцені, їм стовідсотково сподобалось. Зо основу мюзиклу «Шоумен» автори взяли сюжет відомого голлівудського фільму «Найвеличніший шоумен», головні ролі в якому виконали Г'ю Джекмен, Зак Ефрон та Ребекка Фергюсон.  Проте якщо ви навіть бачили цей фільм, мюзикл «Шоумен» від театру Лесі Українки все одно вартий того, щоб його подивитись.
Поставив цей мюзикл режисер Артур Прокоп’єв, який раніше працював у Київському академічному обласному музично-драматичному театру імені Панаса Саксаганського у Білій Церкві й був відзначений багатьма престижними театральними нагородами. Зокрема, він отримав премію Кабміну України в номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва» за виставу «Король Лев». А у Кам’янському Артур Прокоп’єв кілька років тому поставив у якості режисера казку «Рапунцель», яка з успіхом іде на сцені театру ім. Лесі Українки.
Цього разу режисерові вдалося зробити у нашому театрі справжнє грандіозне шоу, в якому є драматична історія, справжнє кохання, динамічні хореографічні номери, проникливі пісні, трюки і навіть справжня бійка.

свет

Як на мій погляд, значну роль в успіху цього фільму грає світло. Саме завдяки світловим ефектам створюється якийсь магічний ореол всієї цієї яскравої і трохи фантастичної історії. Історії про те, що треба вірити у свою мрію, вірити в тих, хто поряд з тобою, що гроші, скільки б їх у тебе не було, ніколи не замінять справжньої дружби й справжнього кохання.

босенко
Головну роль американського шоумена містера Барнума, який вважається винахідником сучасного цирку, виконав Євген Босенко. Його дружину зіграла молода актриса Анна Макєєва. До речі, це їх не перший успішний творчий дует. Саме Євген Босенко та Анна Макєєва грають зараз головні ролі у виставі «Наталка Полтавка» у нашому театрі.
В інших ролях були задіяні Максим Монастирський Владислав Ісаченко, Ілля Каріков, Юлія Жиліна, Маргарита Опашнюк, Іван Чебан, Олександр Тарханов, Тетяна Білянська, Владислав Дубінін, Руслан Таран. 
Треба відзначити, що цього вечора важко було виділити гру когось з акторів. Тут всі на своїх місцях. І на сцені цього вечора панував єдиний колектив, який попри шалений темп (а у мюзиклі інакше і не може бути) не дав збою до самих фінальних хвилин цього вечора.
Ще раз хочемо привітати колектив театру з прем’єрою і побажати їм нових творчих успіхів.

финал