У Кам’янському зустріли звільненого з полону Захисника (відео)
Про це повідомив мер Андрій Білоусов.
“Після чотирьох років полону додому повернувся наш земляк — воїн Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
Із 2019 року він захищав Україну. У перші дні повномасштабного вторгнення разом із побратимами прийняв один із перших ударів ворога. Під час боїв отримав поранення. Після цього разом з іншими пораненими військовослужбовцями перебував на тимчасово окупованій території.