Афіша Кам’янського театру ім. Лесі Українки на 16-17 червня

Надіслав: slavkin1 , дата: нд, 06/11/2023 - 08:14
афіша

16 червня, 18:00, Основна сцена – ПРЕМ’ЄРА! М’юррей Шизгал «LUV», карикатурна комедія, (16+).
Двоє колишніх друзів по коледжу зустрічаються після п’ятнадцятирічної перерви. Невдаха Гаррі якраз намагається звести рахунки з життям, а прагматичному і нібито успішному Мілту вдається його від цього утримати. Після того, як друзі обмінялися історіями життя, виявляється, що вони нещасливі обидва. Мілт розлюбив дружину і не знає як її позбутися, щоб залишитися зі своєю коханкою. Гаррі взагалі жодного разу не мав ніяких стосунків з жінками. Аж тут Мілту спало на думку, що його розлюблена дружина Елен – це і є той самий рятівний круг, який допоможе і його другу, і йому самому.

17 червня, 11:00, Основна сцена – Володимир Гирич «ТРОЄ ПОРОСЯТ», музична казка, (3+)
Усе літо поросята гралися, співали та веселилися. Але з настанням перших холодів замислилися: де ж зимувати? Старші брати швиденько збудували хижки із соломи та гілочок. Наймолодше поросятко цеглинка до цеглинки зводило кам’яний будиночок. Працювало ретельно… У цей час двоє інших поросяток байдикували та насміхалися зі свого трудяги-братика. Лихо не забарилося, і відразу ж з’ясувалося, хто чинив правильно, а хто ні. Разом із поросятами наші маленькі глядачі зможуть збагнути мудрість української приказки: «Попрацюєш улітку – відпочинеш узимку!»

17 червня, 17:00, Основна сцена –  Жан Пуаре «Я ЙОГО ДРУЖИНА», іронічна комедія на дві дії
Добропорядний сім’янин Стефан вперше в житті відважується на сімейну зраду. Раптово спійманий дружиною Софі на гарячому, герой з переляку видає коханку Жюлі за свою дочку. Хитрість Стефана, наївність Жюлі, мудрість Софі доводять ситуацію до вищої точки кипіння, незвичайна розв’язка якої в руках розумної Софі…