Афіша Кам’янського театру ім. Лесі Українки на 28 червня – 1 липня

Надіслав: slavkin1 , дата: нд, 06/25/2023 - 19:09
афіша

28 червня, 18:00, Основна сцена – Марк Камолетті «ГРА У КОХАННЯ», комедія на 2 дії.
Вечір на заміській дачі Бернара і Жаклін видався гарячим. Випровадити улюблену дружину до її матері, щоб провести вікенд з коханкою (звичайно ж – моделлю), Бернару не вдалося. Його найкращий друг Роберт, викликаний «для прикриття», як з’ясувалося, ще й коханець Жаклін. Загалом усі тут не святі й все йде не за планом. Тому що коханку Бернара звуть Сюзанна, а кухарку – Сюзетта, тобто обидві вони – Сюзі. А значить, без плутанини тут не обійдеться.

29 червня, 18:00, Основна сцена – Агата Крісті «МИШОЛОВКА.ВБИВСТВО НА КАЛВЕР-СТРІТ», детектив на 2 дії
Респектабельний англійський детектив з його гумором, іронією, тонкими психологічними деталями та прихованими за джентльменським спокоєм пристрастями, складним розслідуванням загадкового вбивства і непередбачуваним фіналом.
Дія відбувається в засніженому приватному пансіоні, де через непогоду застрягли семеро його мешканців. Раптом у пансіон заявляється сержант поліції і повідомляє, що тут має статися злочин. Хтось із тих, хто перебуває в пансіоні – майбутня жертва, а хтось – убивця… Страх поселяється в готелі… Неприязнь, підозри, ненависть змінюють постояльців, та їхніх господарів! Минуле повертається, породжуючи серію таємничих вбивств.

1 липня, 11:00, Основна сцена - Д. Урбан «ВСІ МИШІ ЛЮБЛЯТЬ СИР», музична казка,
Казка угорського письменника ДюлаУрбана розповість про мишачих Ромео та Джульєтту – сірого мишеня Шома і білу мишку Фружі. Щоправда, їхня історія на відміну від шекспірівської закінчується щасливо: сірі та білі мишачі сімейства зрештою розуміють, що, здавалося б, нездоланна перешкода – відмінність у кольорі – не може завадити закоханим бути разом. Адже всі ми живемо в одному світі, над нами одне небо, одне сонце, і всі ми любимо одне й те ж саме, боїмося того ж самого. Всі миші, наприклад, бояться кішок і люблять сир…