освіта

Прославляє Кам’янське своїми досягненнями

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 01/22/2024 - 10:44

У 2022-2023 рр. серед переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України двоє ліцеїстів Кам’янського отримали стипендії президента України. Це Ярослав Рижко та Єгор Іващенко. 

На освіту Дніпропетровщини виділили 3,35 мільярди гривень

Надіслав: ilona , дата: чт, 12/21/2023 - 13:11

На 2024 року в обласному бюджеті на освіту заплановано 3,35 мільярди гривень, з яких 823 мільйони гривень становить субвенція з державного бюджету.

Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.

"Це на 12% перевищує фінансування 2023 року.

Кошти будуть спрямовані на забезпечення безперебійної роботи 113 освітніх установ області, включаючи профтехосвіти, спецшколи, навчально-реабілітаційні центри, ліцеї, дитячі садки, академію неперервної освіти та музичну академію, а також інші заклади фахової передвищої освіти.

Черговий автомобіль передали освітяни Кам’янського нашим захисникам - фото

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 12/19/2023 - 10:47

27-й автомобіль від освітянської спільноти поповнив лави автопарку ЗСУ. Кошти на його придбання були зібрані завдяки спільним зусиллям представників Департаменту освіти, вчителів, учнів та батьків Кам’янського.
19 грудня відбулася передача автівки одному з наших захисників. Автомобіль поїде на Авдіївський напрямок. «Дякую, що не втомлюєтеся допомагати нам, адже завдяки вашим зусиллям Авдіївка – це Україна», - підкреслив військовий.

Безпека учасників освітнього процесу під час навчання: поліція надала нові алгоритми та роз’яснення

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 12/04/2023 - 07:08

16 листопада цього року Освітній омбудсмен України на своєму офіційному веб-сайті (https://eo.gov.ua) розповів про набрання чинності спільного наказу Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства освіти і науки України від 18.08.2023 № 685/1013 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 7 вересня 2023 р.

В Україні хочуть зменшити кількість вищих навчальних закладів: яка причина

Надіслав: Margarita , дата: нд, 11/19/2023 - 09:29

У МОН говорять про наміри зменшити кількість вищих навчальних закладів в Україні. Такі кардинальні зміни пов'язують із демографічною ситуацією в державі.

Про це повідомляє РБК-Україна (проєкт Styler) з посиланням на спеціалізоване освітнє видання Освіта.ua.

У Кам’янському пройшла серпнева освітня нарада

Надіслав: ilona , дата: вт, 08/29/2023 - 15:32

Напередодні нового навчального року у Кам’янському пройшла серпнева освітня нарада, в якій взяли участь майже 400 педагогів: керівники дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, інклюзивно-ресурсних центрів, заступники керівників, методисти, голови профспілкових комітетів закладів освіти та інші. 

Міський голова Андрій Білоусов подякував всій дружній освітянській спільноті за вагомий особистий внесок в організацію навчального процесу в умовах війни та за активний волонтерський рух допомоги Збройним Силам України. 

Представниця з Кам'янського побувала на Всеукраїнській освітній конференції

Надіслав: elena , дата: сб, 08/26/2023 - 09:02

Про свою участь у заході розповіла директор департаменту освіти Наталія Рева.

"25 серпня в місті Києві відбулася Всеукраїнська серпнева конференція. Мала честь взяти участь в роботі конференції, у складі делегації від Дніпропетровської області. Говорили про ТРАНСФОРМАЦІЮ освіти в умовах воєнного стану. Освіта попри виклики воєнного часу продовжує розвиватися, допомагаючи всім учасникам освітнього процесу знайти своє місце в нових реаліях.

У Кам'янському пройде освтня (не)конференція

Надіслав: elena , дата: пт, 08/25/2023 - 09:20

29 серпня департамент г гуманітарних питань Кам'янського організовує традиційну серпневу (не)конференцію освітян під назвою "Освіта Кам'янського: подолання викликів, пошук перспектив".

У програмі заходу пленарне засідання за участю міського голови Андрія Білоусова, робота в методичних студіях для керівників закладів дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти. А також голова департаменту Наталія Рева презентує "Дорожню карту розвитку освітньої галузі у новому навчальному році".