Прикордонники затримали групу чоловіків з Дніпропетровщини, які йшли до Молдови (відео)

Надіслав: Александр Бугаев , дата: ср, 07/16/2025 - 14:41
ухилянти

Військовослужбовці відділу прикордонної служби "Великокомарівка" Подільського загону неподалік держрубежу виявили десятьох незаконних мандрівників. Рух пішоходів, які йшли у напрямку Молдови, виявив оператор БпЛА. Усю туристичну групу затримали на околиці одного з сіл Роздільнянського району. Серед них були і мешканці Дніпропетровщини. 

Про це повідомляє "Відомо" з посиланням на ДПСУ.

Як зʼясувалося, мешканці Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Одеської, Рівненської та Київської областей намагались незаконно перетнути придністровський сегмент українсько-молдовського кордону. Допомагав їм у цьому адмін, який дистанційно керував ними через Telegram-канал.

Не маючи жодних гарантій успішного переправлення, кожен з чоловіків наперед сплатив від 7,5 до 9 тисяч доларів США на криптогаманець організатора.

Під час затримання чоловіки намагались втекти, однак попереджувальні постріли вгору виявились переконливішими.


Щодо порушників складено протоколи про вчинення ними адміністративного правопорушення за ст. 204-1 КУпАП. Справи скеровано до суду.