У неділю, 21 червня, у Дніпрі біля торговельного центру «Мост-Сіті» сталася ДТП. Внаслідок аварії пошкодження отримали дві автівки «Тесла» та маршрутка №238. Попередньо, обійшлося без постраждалих.
Про це повідомляє інформатор із місця події.
За попередніми даними, «Тесла» їхала зі сторони Володимира Великого у сторону Січеславської Набережної. У цей момент з мосту зʼїжджала Lada.
«Тесла» та «Лада» намагалися уникнути зіткнення. Tesla продовжила рух, машина вдарилася об бордюр і автівку далі відкинуло на вулицю Ламану, де стояв біля зупинки «Богдан».
За словами водія маршрутки, він вже збирався їхати через 3 хвилини в рейс, але відчув удар по машині зліва від водійського. Усі подробиці цієї аварії встановлюватимуть правоохоронці.