У Дніпрі Tesla влетіла у маршрутку
У неділю, 21 червня, у Дніпрі біля торговельного центру «Мост-Сіті» сталася ДТП. Внаслідок аварії пошкодження отримали дві автівки «Тесла» та маршрутка №238. Попередньо, обійшлося без постраждалих.
Про це повідомляє інформатор із місця події.
За попередніми даними, «Тесла» їхала зі сторони Володимира Великого у сторону Січеславської Набережної. У цей момент з мосту зʼїжджала Lada.