Кам’янське приймало чемпіонат області з тхеквондо

Надіслав: Александр Бугаев , дата: нд, 03/03/2024 - 11:25
спорт

2 березня на базі затишного СК “Прометей” пройшов видовищний Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з тхеквондо серед всіх вікових категорій.

Змагання зібрали близько 350 учасників з Харкова, Кропивницького, Запоріжжя, Кривого Рогу, Першотравенська, Новомосковська, Нікополя, Дніпра та Кам’янського.

Наше місто представляли вихованці ДЮСШ№1, 3 та 4. Протягом усього дня спортсмени демонстрували свою майстерність у розділах “пумсе” та “керугі”.

На спортивне свято, аби привітати учасників, завітали почесні гості: начальник управління молоді та спорту Анатолій Івашина, директор СК “Прометей”, депутат від ПП “Бджола” Андрій Дроговоз, керівник відокремленого підрозділу Федерації тхеквондо ВТФ України в Дніпропетровській області Юрій Пальок, директор ДЮСШ №1 Микита Івашина та директор ДЮСШ №4, депутат Кам’янської районної ради від ПП “Бджола”, президент Кам’янської Федерації тхеквондо Олександр Кірпа.

– Шановні спортсмени, тренери та всі, хто любить цей чудовий вид спорту, дуже приємно вітати вас на цьому заході, – сказав А.Івашина. – Ми дуже раді, що наші спортсмени можуть отримати задоволення від змагання, від спілкування, від того що життя триває. За що ми завдячуємо нашим воїнам, які боронять нашу незалежність, виборюють нашу свободу. За дорученням міського голови вітаємо вас та бажаємо здобути найвищих результатів без травм.
Юрій Пальок розповів, що ці змагання стали підготовчими до змагань вищих рівнів та добре оцінив підготовку наших спортсменів.

– Ця машина була запущена мною з 90-х років минулого століття, і її не зупинити, – зазначив Ю.Пальок. – Кам’янська Федерація тхеквондо завжди займає призові місця на змаганнях різних рівнів. Вона працює більше 30 років і вже має свої спортивні династії. Зараз ми сформували збірну команду Дніпропетровської області, яка 8-10 березня візьме участь у чемпіонаті України серед молодших юнаків та кадетів. По кадетам буде відбір на чемпіонат Європи, який пройде в Естонії. Ми безмежно дякуємо міському голові, управлінню молоді та спорту, а також адміністрації СК “Прометей” за можливість проводити наші змагання на високому рівні.