Кам'янські боксери - призери обласного чемпіонату

Надіслав: ilona , дата: пн, 06/22/2026 - 11:56
бокс

З 15 по 19 червня у місті Кривий Ріг відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з боксу серед юніорів та юніорок. У престижних змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени регіону, серед яких гідно представили наше місто вихованці ДЮСШ №1.

За підсумками турніру наші спортсмени показали такі результати:

  • Максим Бевзюк — 2 місце;
  • Дарія Довженко (57 кг) — 3 місце; Іван Грищенко (60 кг) — 3 місце; Назар Макаренко (80 кг) — 3 місце; Данило Лисяк — 3 місце;
  • Микола Кучеренко— 5 місце.

“Щиро вітаємо спортсменів із вдалим виступом! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися до нових вершин, наполегливо тренуватися та здобувати ще більше яскравих перемог на ринзі й за його межами! Висловлюємо вдячність тренерам-викладачам Геннадію Молокову та Вадиму Хамазі за щоденну працю, відданість своїй справі та професійну підготовку спортсменів. Дякуємо батькам за підтримку, віру у своїх дітей, терпіння та допомогу на шляху до спортивних досягнень. Особливі слова подяки висловлюємо Збройним Силам України за мужність і незламність, завдяки яким наші спортсмени мають можливість тренуватися, змагатися та досягати нових спортивних висот”, – наголосили в ДЮСШ №1.

Зображення видалено. Зображення видалено. Зображення видалено.