"Золоті піски" пробилися у фінал Кубку Кам'янського з футболу

Надіслав: ilona , дата: ср, 09/11/2024 - 15:51
а

У Кам’янському на стадіоні "Надія" 10 вересня відбувся перший півфінальний матч Кубку міста Кам'янське з футболу між командами "Золоті піски"-"ПМГУ Каметсталь".

Про це повідомляє федерація футболу міста.

Вже на другій хвилині матчу Гліб Литюк забив м'яч у ворота металургів, на 16 хвилині він же подвоїв рахунок. Команди пішли на перерву з рахунком 2:0 на користь "Золотих пісків". Тільки розпочався другий тайм як "золоті" забили два м'ячі поспіль за три хвилини, відзначився Богдан Яковлєв і третій свій м'яч забив Гліб Литюк, рахунок став 4:0.

Металурги дуже хотіли забити хоч один м'яч і їм це вдалось двічі, забив Данило Сіденко та Артем Несущий, рахунок став 4:2. Крапку у матчі поставили дуже красивими забитими м’ячами Максим Бацалай та Богдан Яковлєв.

Остаточний рахунок матчу 6:2 і "Золоті піски" виходять у фінал. Суперником "золотих" стане переможець другого півфіналу між командами "Атлетик"-"Союз-Сталь", гра відбудеться 18 вересня.