З 26 червня кам'янчан чекає нововведення в терміналах: без цього поповнити картку не вийде
Звична процедура поповнення банківської картки через термінал самообслуговування вже за кілька днів зміниться. З 26 червня українцям доведеться проходити додаткову перевірку перед завершенням операції.
Про це повідомляє “Дніпро Оперативний”.
Такі нововведення запроваджує Національний банк України. Відтепер будь-яке внесення готівки через платіжний термінал вимагатиме підтвердження номера телефону та введення одноразового коду.