У Дніпрі викрили схему розкрадання 15 млн грн на обслуговуванні сміттєвого полігону
У Дніпрі поліцейські викрили багатомільйонну схему розкрадання коштів комунального підприємства на обслуговуванні сміттєвого полігону.
За фактом розкрадання 15 млн гривень бюджетних коштів про підозру повідомлено шістьом фігурантам. Серед підозрюваних - директор та заступник директора комунального підприємства, головний інженер, бухгалтер, а також директор і головний бухгалтер товариства з обмеженою відповідальністю.