Афіша Кам’янського театру ім. Лесі Українки на 09-12 березня

Опубликовано slavkin1 - вс, 03/05/2023 - 13:55
афиша

Цього тижня театр Кам’янського підготував для глядачів різноманітну програму: у репертуарі театру детектив, комедія, концерт і казка. 
НОВА СЦЕНА, КАМЕРНА ЗАЛА (вул. М. Лисенка, 24)
9 березня, 18:00 – «УКРАЇНСЬКА РАПСОДІЯ», концерт поширеного складу камерного оркестру під керуванням зас. артиста України Олександра Володіна.
В програмі – духовна музика митців ХVIII століття Дмитра Бортнянського і Максима Березовського, твори засновника української національної музики  Миколи Лисенка, популярні композиції Рейнгольда Глієра, Мирослава Скорика, Ігоря Шамо, Платона  Майбороди.
12 березня, 16:00 – «ОБЕРЕЖНО, ЖІНКИ!», комедія на 2 дії.
Головний герой, французький художник Серж Дюбуа, кохає одразу трьох жінок. Кожна має свій неповторний характер, вони всі є для нього жіночим ідеалом. Але що робити жінкам у цій ситуації? Особливо коли вони дізнаються, що серце їх коханого не належить їм повністю.
ОСНОВНА СЦЕНА (пл. 250 річчя міста, 2)
11 березня, 16:00 – ПРЕМ’ЄРА! «МИШОЛОВКА. ВБИВСТВО НА КАЛВЕР-СТРІТ»,  детектив на 2 дії за п’єсою Агати Крісті.
Дія відбувається в засніженому приватному пансіоні, де через непогоду застрягли семеро його мешканців.  Раптом у пансіон заявляється поліцейський сержант і повідомляє, що тут має статися злочин. Хтось із тих, хто перебуває в пансіоні – майбутня жертва, а хтось – убивця… Страх поселяється в готелі… Неприязнь, підозри, ненависть змінюють постояльців та їхніх господарів! Минуле повертається, породжуючи серію таємничих убивств.
12 березня, 11:00 – «БІЛОСНІЖКА ТА СІМ ГНОМІВ», музична казка за мотивами творів братів Грімм.
Чарівна історія про добру Білосніжку, лиху Королеву, веселих Гномів та прекрасного Принца завжди захоплює. А вистава про Білосніжку готує для глядачів багато сюрпризів.  Дітки дізнаються імена гномів, познайомляться з Кактусом і Ромашкою, знову переконаються, що дружба, любов і доброта завжди перемагають.