До річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну в театрі Кам’янського покажуть виставу «Я норм»

Опубликовано slavkin1 - ср, 02/15/2023 - 09:43
премьера

24 лютого буде рівно рік з моменту початку повномасштабної російської агресії на території України. Напередоні річниці цієї трагічної дати, 23 лютого о 13:00 у Театрі ім. Лесі Українки покажуть виставу «Я норм» за п’єсою Ніни Захоженко у постановці молодого режисера Артура Прокоп’єва.

«Я норм» – це історії про війну, про страх, біль, відчай, які переростають в усвідомлення сили, вірності, обов’язку, любові, цінності життя. Це безцінний обмін емоціями, енергетикою, думками. Героям п’єси «Я – норм» лише по 17 років. Вони живуть у Бучі, проводять час разом, закохуються та мріють про те, чим будуть займатися після того як закінчать школу. Але 24 лютого все їхнє життя руйнується. Усе, що було звичним і навіть часом нудним, стає надзвичайно потрібним, проте недоступним. Вони залежать від обставин та від рішення дорослих, тобто батьків. У цей момент їхня щоденність перетворюється на виживання, боротьбу та прийняття того, що неможливо змінити.
Друзі продовжують спілкуватись у чаті, часто питаючи один одного «Ти як!?». І як би скрутно кожному з них не було, вони намагаються відповідати «Я норм». Проте з кожним новим днем цієї війни відповідати так їм ста все важче.
Ця вистава у Театрі ім. Лесі Українки починалась з перформативних читань п’єси учнів шкіл нашого міста на Сцені в укритті – невеличкому приміщенні, яке було обладнано в бомбосховищі під будівлею Нової сцени театру. Саме атмосфера укриття додавала подіям, про які розповідається у виставі особливої пронизливості та тривоги. Вистава викликала великий інтерес у глядачів, тому у театрі було прийняте рішення до роковин повномасштабного російського вторгнення в Україну показати на кам’янчанам та гостям нашого міста повноцінну виставу у великій залі Нової сцени театру (колишній ПК ім. Горького).
Початок вистави о 13:00.
Отримати довідки та замовити квитки можна за тел.: (067) 638-14-09.