опалювальний сезон

У Кам’янському триває підготовка до опалювального сезону (відео)

Надіслав: ilona , дата: вт, 05/21/2024 - 18:19

Хід робіт проінспектував мер Андрій Білоусов.

“Продовжуємо підготовку до майбутнього опалювального сезону.

Виконуємо ремонти внутрішньобудинкових мереж на підставі звернень громадян до Єдиної Диспетчерської служби.

Сьогодні перевірив виконання робіт в багатоквартирному будинку по вулиці Миру, 29. За цією адресою виконується повна заміна труб холодного водопостачання та системи каналізації. Такі роботи виконаємо цього року у 21 багатоквартирному будинку міста.

У Камʼянському готуються до нового опалювального сезону

Надіслав: Александр Бугаев , дата: пн, 04/22/2024 - 18:00

Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

В рамках підготовки до нового опалювального сезону тривають ремонти внутрішньобудинкових мереж – системи опалення, водопостачання та каналізації. 

Роботи проводить аварійна служба міста на підставі звернень мешканців до Єдиної диспетчерської служби. 

Сьогодні перевірив виконання робіт в будинку №8 по вулиці Ніколенка та поспілкувався з мешканцями. Окрім заміни старих труб у підвалах, тут також ремонтують піддашки над під’їздами та виконують інші роботи. 

Опалювальний сезон у Кам’янському завершиться 27 березня

Надіслав: Александр Бугаев , дата: вт, 03/19/2024 - 18:08

Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Провів робочу нараду з питань завершення опалювального сезону. 

Враховуючи покращення погодних умов та сприятливий прогноз, а також з метою зменшення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами опалювальний сезон у Кам’янському завершимо в середу, 27 березня. 

Готуємо відповідний проєкт рішення виконавчого комітету міської ради.


 

Стало відомо, коли в Кам'янському завершиться опалювальний сезон

Надіслав: ilona , дата: ср, 03/13/2024 - 12:04

На розгляд членів виконавчого комітету виноситься проєкт рішення "Про припинення постачання теплової енергії споживачам Кам’янської міської територіальної громади у 2024 році".

Документ опублікований на сайті міської ради. 

Згідно проєкту, рекомендується припинити постачання теплової енергії споживачам усіх категорій з 31 березня 2024 року при умові стійкої середньодобової температури зовнішнього повітря вище +8°С протягом трьох діб поспіль.

Про те, як Дніпропетровщина проходить опалюваний сезон, екологічні ініціативи й міжнародну підтримку

Надіслав: ilona , дата: ср, 02/14/2024 - 17:00

В області триває опалювальний сезон. Пройти його без складнощів заважає ворожий терор. Регіон отримав комп’ютерну техніку від міжнародних партнерів. Гаджети – для двох державних підприємств. Заступник начальника ОВА Юрій Яндульський розповів про новини регіону. 

«Останні тижні масовані атаки шахедами були на Криворізький, Павлоградський і Дніпровський райони. Скрізь страждали енергетичні об’єкти. В результаті були перебої не лише з постачанням електрики, а й тепла і води», – зазначив Юрій Яндульський. 

Житлова субсидія на житлово-комунальні послуги: про що важливо знати

Надіслав: ilona , дата: пн, 11/20/2023 - 10:53

Начався новий опалювальний сезон. З метою надання фінансової допомоги насамперед незахищеним верствам населення уряд продовжує реалізовувати програму житлових субсидій, у тому числі для часткового покриття витрат населення на послуги опалення. Тому тим громадянам і сім’ям, які ще не оформили для себе житлові субсидії, варто скористатися цією державною допомогою.

В Кам'янському стартує опалювальний сезон

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 10/30/2023 - 18:05

Про це повідомляє мер Андрій Білоусов.
«Провів засідання штабу з питань початку опалювального сезону. 
Згідно з рішенням виконавчого комітету опалювальний сезон у Кам’янському розпочнеться 1 листопада. Теплопостачальні організації міста готові до запуску.
В першу чергу тепло отримають медичні установи, школи, дитячі садочки та інші заклади бюджетної сфери. Нарахування споживачам будуть здійснюватися лише з моменту фактичної подачі теплоносія до кожного окремого будинку. 

На Дніпропетровщині вже запустили 96 котелень

Надіслав: ilona , дата: вт, 10/24/2023 - 13:58

На Дніпропетровщині вже запустили 96 котелень. Почали подачу тепла, зокрема, у Дніпрі, Кривому Розі, Вільногірську, Покрові, Синельниковому, Тернівці. Про це під час щотижневого брифінгу розповів заступник начальника ОВА Максим Беспальчук. 

«Коли саме вмикати опалення, визначає влада на місцях. Технічно до цього регіон готовий на 100%, – пояснив Максим Беспальчук. – Вже подали тепло до деяких шкіл, дитсадків, лікарень та житлових будинків». 

Стало відомо, коли у Кам'янському розпочнеться опалювальний сезон

Надіслав: ilona , дата: чт, 10/19/2023 - 12:27

Опалювальний сезон 2023–2024 років може розпочатися 1 листопада або коли протягом трьох діб середня добова температура повітря становитиме нижче 8 градусів.

Про це йдеться у документі проекта рішення, яке прийматиме виконком Кам’янської міськради у цьому місяці.

 

Дніпропетровщина на понад 60% готова до опалювального сезону

Надіслав: ilona , дата: вт, 08/01/2023 - 17:07

Область на більш ніж 60% готова до опалювального сезону. Роботи тривають за графіком. Перевіряють житлові будинки, школи, дитсадки, лікарні. Ремонтують котельні, лагодять несправні теплові та водопровідні мережі, міняють труби. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.