Притулок

Не існує стільки добрих рук, аби знайти домівки всім безпритульним тваринам у Кам’янському

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 11/14/2023 - 14:20

Ні у Кам’янському, ні у будь-якому іншому місті нашої країни не існує стільки добрих рук, аби прилаштувати всіх безхатніх тварин. Оскільки, перш за все, проблема полягає у безвідповідальному ставленні людей до братів наших менших. Деяка частина населення не усвідомлює важливість стерилізації домашніх тварин, через що кількість безпритульних з кожним днем лише збільшується.

Дикий випадок у Кам’янському

Надіслав: slavkin1 , дата: сб, 09/23/2023 - 19:29

Про нього повідомили у притулку для бездомних тварин.
«Вчора за адресою вул. Металургів 76Б, чоловік в нетверезому стані, разом зі своїм другом, який веде кримінальний спосіб життя, викинув собаку з 8 поверху між перилами прольотів сходин! Ми разом з Favorite Animals виїхали на місце події, і одразу евакуювали тварину у ветеринарну клініку.
Шукаємо додаткових свідків даного інциденту і обставин, по яким собака потрапила у руки людей, котрі являють собою загрозу суспільству і тваринам!

Кам’янчан закликають допомогти «біженцям» з Херсонщини

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 06/06/2023 - 16:55

Про це повідомили у міському притулку для тварин.
«Тварини з херсонщини потребують термінової евакуації! КУ «Притулок для тварин» КМР прийме до себе певну кількість собак і котів, але місця обмаль!!! З дня на день їх привезуть волонтери Дніпра. Може хтось хоче всиновити бідосю з Херсону-пишіть в приват, тоді ми збільшимо заявлену кількість тварин, яких готові прихистити!!! (063) 631 28 79», - йдеться в повідомленні притулку.
 

Притулок доброти у Кам’янському

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 03/29/2023 - 18:00

Вже декілька років працює по проспекту Аношкіна -23 магазин «Зоовет», в якому, звичайно, можна купити товари для домашніх улюбленців: їжу, вітаміни, іграшки та багато чогоще. Але особливийцей магазин через своїх мешканців.